Vlastní exporty dat (xml, csv atd.)

Pokud disponujete daty vašich produktů v elektronické podobě, doporučujeme upravit váš stávající datový formát do datového formátu CeSYS nebo vytvořít speciální export dat v CeSYS formátu.

Pokud disponujete exporty dat produktů v elektronické podobě, tedy například XML, CSV, SOAP atd. - nikoliv PDF, MS WORD atd, pak od vás potřebujeme zaslat na email data@cestovnisystem.cz následující informace:

  • IČ vaší CK, kopii pojištění proti úpadku vaší CK, telefon a email na odpovědnou osobu se kterou budeme implemetaci dat řešit
  • url adresu, případně FTP přístup odkud můžeme tyto data pravidelně stahovat a aktualizovat.
  • časový harmonogram aktualizací těchto dat na Vaší straně, tak abychom mohli aktualizace synchronizovat s naším systémem
  • signovanou Dohodu o poskytování dat (bude zaslána na vámi uvedený email odpovědné osoby)

Zrychlete implementaci dat produktů (zájezdů)do CeSYSu

Výrazným způsobem zrychlíte implemetaci dat vašich produktů do CeSYSu pokud upravíte váš stávající datový formát do datového formátu CeSYS nebo vytvoříte speciální export dat v CeSYS formátu. Výhodou tohoto formátu je i možnost exportovat informace, které v jiných datových formátech nejsou zapracovány.

 

Stáhněte si dokumentaci a vzorový xml dokument

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading