1. Cestovní agentura

Cesys nám dodáva data jak na náš web díky kterým si zákazník může vybrat - jednoduše a přehledně. Také máme i interní systém na vyhledávaní, který využíváme na zasílaní konkrétních nabídek klientům. CeSYS je spolehlivá aktuální databáze zájezdů...

Jak jste se dozvěděla o CeSYSu?

O společnosti CeSYs jsem se dozvěděl z internetu - nabízené služby mně velice zaujali a jsme si dohodli osobní střetnutí s paní Kauckou. Její přístup nás oslovil stejně jako i ostatní zaměstnanci z CeSYsu pri tvorbě našeho webu.

Jak funguje podpora a služby během prvního roku?

CeSYS je společnost, která se rozvíjí a zavádí nové věci, jejich online podpora je rychlá a spolehlivá a vždy poradili a pomohli a to velmi rychle.

Jak funguje CeSYS v praxi?

Cesys nám dodáva data jak na náš web díky kterým si zákazník může vybrat - jednoduše a přehledně. Také máme i interní systém na vyhledávaní, který využíváme na zasílaní konkrétních nabídek klientům. CeSYS je spolehlivá aktuální databáze zájezdů, která nám ulehčuje život v tak velké konkurenci cestovních agentur a kanceláří.

Kontakt:

1. Cestovní agentura

Jungmannova 1033
41301 Roudnice nad Labem
Mobil: +420 412 871 998
WWW: www.1-cestovni.cz/
email: agentura@1-cestovni.cz

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading