Cestovní kancelář Lucie

O CeSYSu jsem se dozvěděli od konkurenčních cestovních kanceláří a agentur. Podpora funguje velmi dobře a každý dotaz je prakticky obratem vyřízen.

Jak jste se dozvěděli o CeSYSu?

Od konkurenčních cestovních kanceláří a agentur.

Jak probíhala realizace nového webu?

V součinnosti s velmi ochotnými zaměstnanci CeSYSu velmi dobře.

Jak funguje podpora a služby během prvního roku?

Velmi dobře, každý dotaz je prakticky obratem vyřízen.

Jak funguje CeSYS v praxi?

Pro činnost cestovní agentury výborně, pro činnost CK drobné nedostatky.

Kontakt:

Cestovní kancelář Lucie

Špitálská 11
261 01 Příbram I
Telefon: 318 630 837
Fax: 318 630 856 Mobil: 605 281 717
WWW: www.cklucie.cz
email: cklucie@cklucie.cz

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading