Šablony newsletteru

Vyberte si šablonu pro váš nový newsletter nebo si nechte od nás vytvořit šablonu dle vašich požadavků a oslovte efektivně vaše potenciální či stávající klienty.

Proč si šablony pořídit?

  • Ušetříme vám čas s jejich tvorbou
  • Oslovíte potenciální nebo stávající klienty způsobem, který funguje
  • Zobrazení všech šablon jsme otestovali v nejpoužívanějších emailových klientech (MS Outlook, Mozilla Thunderbird, Gmail.com, Email.cz)
  • Věnujete se marketingu vaší cestovky, technické věci nechte na nás

Nabídka šablon

Připravili jsme pro Vás 8 šablon. Objednat lze šablony jednotlivě za 500 Kč kliknutím na náhled šablony nebo tlačítko pod konkrétní šablonou. Alternativně lze objednat 5 šablon dle vlastního výběru za zvýhodněnou cenu 2000 Kč. Ceny jsou bez DPH.

Pokud budete mít zájem o vytvoření šablony dle vašeho zadání, cena dle složitosti zadání.

Do všech šablon musíte doplnit pouze nabídku zájezdů a informace týkající se vaší cestovky (kontakty,logo atd.). Případně Vám s nastavením rádi poradíme.

Šablona č.8

Šablona č.7 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Šablona č.7

Šablona č.7 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Šablona č.6

Šablona č.1 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Šablona č.5

Šablona č.5 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Šablona č.4

Šablona č.4 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Šablona č.3

Šablona č.3 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Šablona č.2

Šablona č.2 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Šablona č.1

Šablona č.1 za 500 Kč bez DPH Objednat (přes email)

Jak objednat

V případě Vašeho zájmu o využití šablon nám dejte prosím vědět na info@cestovnisystem.cz.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading