CeSYS API

Plánujete realizaci webové stránky přesně podle Vašich představ nebo potřebujete vložit zájezdy do Vašich microsites? Vyzkoušejte CeSYS API.

Představujeme CeSYS API

Pokud potřebujete vložit na Vaše webové stránky data českých CK, a nemůžete nebo nechcete využít jednu ze základních verzí systému CeSYS (Mini, Standard, Profi, Frame), nebo pokud využíváte CeSYS v licenci Profi nebo Standard jako Váš hlavní web a potřebujete pomocí microsite podpořit jeho návštěvnost, můžete využít CeSYS API.

Pomocí CeSYS API lze formou dotazu / odpovědi zobrazovat produkty CK obsažené v databázi CeSYS na Vašem webu (microsites), aniž by bylo nutné stahovat data těchto produktů (např. v xml atp.), ukládat je do databáze a následně tuto databázi vytěžovat. Pro implementaci budete potřebovat součinnost s Vaším IT.

CeSYS API
CeSYS API

Ceny CeSYS API

K dipozici jsou dva cenové plány, v závislosti na tom, zda již máte aktivní CeSYS v licenci Profi / Standard nebo potřebujete pouze samotné API.

  1. CeSYS API s využitím licence CeSYS Profi nebo Standard
    (využívám již CeSYS ve variantě PROFI nebo STANDARD a chci využívat i API)
    Cena: měsíční paušál 0 Kč + 4 haléře / 1 dotaz
  2. CeSYS API bez využití licence CeSYS
    (nevyužívám CeSYS a chci využívat pouze API)
    Cena: měsíční paušál 1 999 Kč (předplacených 50 000 dotazů), 4 haléře / 1 dotaz (nad 50 000 dotazů)

Demo CESYS API a dokumentace

Pokud si chcete CeSYS API nejprve vyzkoušet, vyžádejte si na naší hotline podpoře (480 00 25 25, podpora@darkmay.cz) plně funkční demo. Kompletní dokumentace je zpracována přímo v uživatelském rozhraní CeSYS API a bude Vám k dispozici v okamžiku aktivace.

Objednejte si CeSYS

Zadejte základní údaje

Prosím zadejte správné jméno
Prosím napiště validní e-mailovou adresu
Prosím zadejte správné telefonní číslo
Prosím zadejte název agentury
×
loading...
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading