CeSYS Frame

Potřebujete do vašeho webu rychle a jednoduše vložit vyhledávač zájezdů? Vyzkoušejte CeSYS Frame, ideální řešení pro rychlý start provizního prodeje.

Představujeme CeSYS Frame

Ideální řešení pro nastartování provizního prodeje v rámci Vašich stávajících webových stránek, pokud je nechcete z jakéhokoli důvodu převést na CeSYS, například prostřednictvím verzí CeSYS Standard a CeSYS Profi. CeSYS Frame se skládá z vyhledávací masky českých CK, kterou si můžete jednoduše vložit do webu a administračního rozhraní pro správu této vyhledávací masky a většiny obchodní případů, se kterými se v praxi provizního prodejce setkáváte.

CeSYS Frame ukázka web

CeSYS Frame - detail vyhledávací masky vložené do webových stránek

Komu je určen?

CeSYS Frame ocení všichni provizní prodejci, kteří již mají hotovou webovou prezentaci, nechtějí jí měnit a potřebují do ní pouze vložit vyhledávací masku s produkty českých cestovních kanceláří.

Jaké funkce si oblíbíte?

 • jednoduché a rychlé vložení do webu (pomocí <iframe>)
 • možnost přizpůsobení grafického vzhledu vyhledávací masky dle vašeho návrhu (editovatelné CSS)
 • vyhledávání v zájezdech 330+ českých cestovních kanceláří
 • přehledný ceník s chytrou kalkulací (konečná cena za všechny účastníky zájezdu dle roomingů) v každém detailu termínu zájezdu
 • administrační rozhraní pro správu CeSYS Frame:
 • Web - nastavení struktury nabídek produktů CK, tvorba filtrovacích kritérii pro vyhledávací masku a top nabídky
 • Prodej - evidence a správa obchodních případů, poptávek, tvorba smluv o zájezdu na jednotný formát pro 170 CK, nastavení nabízených CK a marketingové nástroje (Newsletter, Zákazník, Callback)
 • CeSYS Vyhledávač - B2B vyhledávač pro vyhledávání zájezdů ve vaší kanceláři pro klienty, kteří vás kontaktují osobně, telefonicky nebo pomocí emailu
 • Finance - jednoduchý fakturační systém pro tvorbu faktur a pokladních dokladů

Klienti si také objednávají

CeSYS TV

335 Kč / měsíc
+ 4 999 Kč jednorázově
 • propagace zájezdů v televizi
 • zobrazení zájezdů podle preferencí

Nevyhovuje vám vkládání do webu přes iFrame? Zkuste naše CeSYS API.

Co je CeSYS API

Objednejte si CeSYS

Zadejte základní údaje

Prosím zadejte správné jméno
Prosím napiště validní e-mailovou adresu
Prosím zadejte správné telefonní číslo
Prosím zadejte název agentury
×
loading...
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading