CeSYS Mini

Základní verze CeSYSu určená především malým cestovkám, které hledají nenáročnou webovou prezentaci s kompletní aktualizovanou nabídkou zájezdů českých CK.

Představujeme CeSYS Mini?

CeSYS Mini je, jak již název napovídá, minimalistickou verzí systému CeSYS. Pokud nehledáte náročné řešení a postačíte si ve vaší cestovce pouze s jednoduchou webovou prezentací, která bude navíc obsahovat automaticky aktualizovanou nabídku zájezdů českých CK včetně evidence obchodních případů pak je CeSYS Mini správná volba.

CeSYS Mini

Komu je určen CeSYS Mini?

CeSYS Mini je určen cestovkám, které hledají nenáročné řešení své webové prezentace.

Klienti si také objednávají

CeSYS TV

335 Kč / měsíc
+ 4 999 Kč jednorázově
  • propagace zájezdů v televizi
  • zobrazení zájezdů podle preferencí

Nevíte jaký design webu? Vyberte si z našich originálních grafických šablon. Rádi vám vybraný design upravíme dle Vašich požadavků.

Katalog šablonNestačí vám nástroje v Mini a potřebujete interní vyhledávač?

Objednejte si CeSYS

Zadejte základní údaje

Prosím zadejte správné jméno
Prosím napiště validní e-mailovou adresu
Prosím zadejte správné telefonní číslo
Prosím zadejte název agentury
×
loading...
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading