CeSYS Standard

Perfektní web s řadou užitečných nástrojů, tvorbou a evidencí obchodních případů a efektivním newsletterem. Ať už začínáte nebo již provozujete cestovní agenturu CeSYS Standard je správnou volbou.

Představujeme CeSYS Standard

CeSYS Standard je nejoblíbenější verzí CeSYSu, kterou využívají stovky cestovních agentur a kanceláří od Aše po Hodonín. Pokud se pro CeSYS Standard rozhodnete, získáte profesionální webovou prezentaci s automaticky aktualizovanou nabídkou zájezdů od více než 300 českých cestovních kanceláří včetně CeSYS Vyhledávače pro tvorbu nabídek pro klienty.  A to není vše. K dispozici budete mít skvělé marketingové nástroje, jednoduchý fakturační systém a hotline podporu, kde Vám vždy rádi poradíme jak s CeSYSem pracovat.

CeSYS Standard

CeSYS Standard - ukázka realizace

Komu je určen CeSYS Standard

CeSYS Standard je ideální řešení pro začínajícízkušenější provizní prodejce, kteří zatím neprovozují webové stránky nebo na nich plánujízapracovat.

Jaké funkce si oblíbíte?

CeSYS Standard přináší všechny důležité nástroje pro úspěšný provoz cestovní agentury. Web můžete spravovat sami pomocí jednoduchého redakčního systému a s obchodními případy pracovat v přehledné evidenci synchronizované s fakturačním systémem.

Emailový marketing: Komunikujte a podporujte prodej

V rámci CeSYSu nabízíme našim klientům komplexní nástroj pro tvorbu newsletterů. V pěti jednoduchých krocích můžete připravit mailing, který odešlete zákazníkům, kteří se registrovali přímo na vašem webu, nebo které jste si importovali z jiného zdroje.

Klienti si také objednávají

CeSYS TV

335 Kč / měsíc
+ 4 999 Kč jednorázově
  • propagace zájezdů v televizi
  • zobrazení zájezdů podle preferencí

CeSYS šablony

149 Kč / měsíc
  • šablona výsledků vyhledávání
  • šablona detailu hotelu
  • šablona detailu termínu
  • výběr ze 3 předpřipravených šablon

Šablony newsletterů

500 Kč / šablona
  • šablona newsletteru
  • úprava šablony podle požadavků

Nevíte jaký design webu? Vyberte si z našich originálních grafických šablon. Rádi vám vybraný design upravíme dle Vašich požadavků.

Katalog šablon


Chcete to rozjet ve velkém a prodávat zájezdy pouze přes intenet? Vyzkoušejte CeSYS Profi se SEO Modulem.

Objednejte si CeSYS

Zadejte základní údaje

Prosím zadejte správné jméno
Prosím napiště validní e-mailovou adresu
Prosím zadejte správné telefonní číslo
Prosím zadejte název agentury
×
loading...
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading