CeSYS Profi

Vyzkoušejte si "na vlastní web" nejoblíbenější řešení pro prodej zájezdů na internetu. Unikátní vzhled webu, SEO modul, filtrovaní zájezdů až do úrovně hotelu, CeSYS Vyhledávač a kompletní správa obchodních případů včetně fakturace.

Představujeme CeSYS Profi

Pokud hledáte pro svojí cestovní agenturu nebo kancelář systém, který je vyvíjen od roku 2008 na základě praktických zkušeností stovek provizních prodejců, obsahuje všechny nástroje pro úšpěšný provoz cestovní agentury a nekonkuruje svým klientům, pak jste na správně adrese. CeSYS Profi je jednoduše prodej zájezdů na internetu. Nekompromisní řešení za cenu, kterou vám zaplatí jeden prodaný zájezd měsíčně.

CeSYS Profi web ukázka

CeSYS Profi - ukázka realizace

Komu je určen?

CeSYS Profi je určen všem provizním prodejcům, kteří chtějí primárně prodávat zájezdy přes internet a současně spojit své podnikání s nejlepším řešením na trhu.

Jaké funkce si oblíbíte?

CeSYS Profi je nevyšší verzí CeSYSu a naleznete v něm tedy kompletní portofio funkcí a nástroj pro úšpěšný provoz cestovní agentury nebo kanceláře. Oceníte možnosti strukturování produktů CK pomocí filtrovacích kritérií až do úrovně konkrétního hotelu, neomezenou tvorbu top nabídek, rozšířené možnosti práce na optimalizaci webu pro internetové vyhledávače v SEO modulu a v neposlední řadě neomezený počet obsahových stránek.​

Grafika webu které lidé rozumí, žádné šablony jako přes kopírák

Buďte originální, vyplatí se to. Konkurence na trhu s prodeji zájezdů je obrovská. Využijte všechny možnosti a nechte nás vytvořit grafiku vašich webových stránek, která si nezadá s kvalitou velkých internetových prodejců. Poradíme vám, co má v grafice smysl a čemu se raději vyhnout.

Seo modul pro lepší optimalizaci v internetových vyhledávačích

Dokončením vašeho nového webu to nekončí, ale začíná. Pokud se chcete například profilovat jako "čistokrevná" internetová cestovní agentura bez kamenné kanceláře a prodávat zájezdy pouze pomocí webu, pak potřebujete SEO modul. Umožní vám pracovat s důležitými SEO parametry napříč celým webem. A co je důležité: poradíme vám, jak budovat obsahovou stránku webu a jak pracovat s off-page faktory (zpětné odkazy).

Prodávejte opravdu to, co chcete

Chcete se odlišit od konkurence? Plánujete nabízet pouze vybrané zájezdy z portfolia cestovních kanceláří? Nebo potřebujete upravovat nabídku na vašem webu až do úrovně konkrétních hotelů? Není problém, v CeSYS Profi máte tyto možnosti k dispozici. A bez žádných omezení jako v nižších verzích.

CeSYS Vyhledávač: Základní nástroj každého provizního prodejce

CeSYS Vyhledávač je B2B vyhledávací maska zájezdů českých cestovních kanceláří, kterou využívají v současné době stovky cestovních agentur ve svých kamenných kancelářích pro rychlé vyhledání zájezdů pro jejich potenciální i stávající klienty. CeSYS Vyhledávač nabízí vyhledávání zájezdů ve většině českých CK, srovnání a vývoje cen zájezdů, zobrazení polohy hotelu na mapě, odeslání nabídky klientům na email, tvorba tiskových sestav, letáků do výlohy a další šikovné funkce.

Klienti si také objednávají

CeSYS TV

335 Kč / měsíc
+ 4 999 Kč jednorázově
  • propagace zájezdů v televizi
  • zobrazení zájezdů podle preferencí

CeSYS šablony

ZDARMA
  • šablona výsledků vyhledávání
  • šablona detailu hotelu
  • šablona detailu termínu
  • výběr ze 3 předpřipravených šablon

Šablony newsletterů

500 Kč / šablona
  • šablona newsletteru
  • úprava šablony podle požadavků

Nevíte jaký design webu? Vyberte si z našich originálních grafických šablon. Rádi vám vybraný design upravíme dle Vašich požadavků.

Katalog šablon

Nevyužijete všechny nástoje v Profi a hledáte levnější řešení? Nebo s cestovkou právě začínáte a vystačíte si s levnějším řešením?

Objednejte si CeSYS

Zadejte základní údaje

Prosím zadejte správné jméno
Prosím napiště validní e-mailovou adresu
Prosím zadejte správné telefonní číslo
Prosím zadejte název agentury
×
loading...
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading