Oficiální stanovisko k situaci s CK RUDOLF REISEN

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

dovolte nám, abychom se tímto způsobem vyjádřili k vzniklé situaci kolem cestovní kanceláře RUDOLF REISEN (Velký Semerink s.r.o.), která včera řadě z Vás (11.10.2011) rozeslala e-mail se zavádějící informací týkající se ukončení prodeje německých cestovních kanceláří prostřednictvím její vyhledávací masky v CeSYSu.

Tato zpráva, týkající se "jakéhosi" spojení, byla rozeslána bez předchozího projednání s námi a evidentně bez znalosti technických a provozních okolností. Považujeme ji za nešťastnou a z profesního hlediska neseriozní.

Na možnost takového rizikového chování jsme již v minulosti poukazovali a v důsledku této situace Vám doporučujeme obrátit se na cestovní kancelář Expecta, s.r.o a realizovat prodej německých a rakouských CK prostřednictvím této společnosti.

Rádi bychom zdůraznili, že tato informace se žádným způsobem netýká CeSYSu jako takového a nabídek všech 250 českých cestovních kanceláří, ale pouze externí vyhledávací masky německých CK vytvořené a provozované naší společností pro CK RUDOLF REISEN.

CeSYS požívá exkluzivní spolupráci s cestovní kanceláří Expecta, s.r.o., která zpracovává nabídky německých a rakouských cestovních kanceláří a poskytuje kvalitní nástroj pro jejich zobrazení v rámci systému CeSYS a to jak ve veřejné části pro Vaše klienty tak i v administraci systému pro realizaci on-line rezervací přímo Vámi nebo Vašimi pracovníky. Rozhodnutí pro tuto spolupráci bylo učiněno na základě důkladného rozboru kvality dostupných systémů, zejména s ohledem na technické zpracování (on-line rezervace, českojazyčné prostředí atd.) a jednoznačnost uváděných informací (např. ceny uvedené v Kč).

Zároveň byl proveden průzkum u cestovních agentur, který zcela jednoznačně označil systém Expecty za přijatelnější.

Důrazně upozorňujeme, že situace nemění nic na skutečnosti, že CeSYS i nadále obsahuje kvalitní řešení prodeje německých a rakouských cestovních kanceláří on-line a to prostřednictvím partnerství se společností Expecta.

Doporučujeme všem našim klientům, aby pečlivě porovnávali nabízená řešení na trhu a nepodlehli marketingovým projektům, které se v poslední době množí a útočí na Vás ze všech stran.

V případě dotazů je Vám tým CeSYS plně k dispozici,

Za Darkmay s.r.o a Expecta, s.r.o.,

Jan Duffek

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading