Nemáme žádná data a potřebujeme je vytvořit

Pokud hledáte levné a efektivní řešení jak dostat své produkty na internet, je TOM správnou volbou. Samozřejmostí je Hotline podpora, kde Vám naši pracovníci se vším rádi a ochotně poradí.

Seznamte se s TOMem

Dostat produkty na internet v kvalitní podobě použitelné pro více internetových prodejců najednou je většinou závislé na využití konkrétního rezervačního/inventárního systému, kde exporty dat obvykle plní jednou z funkcí těchto systémů. Především pro cestovní kanceláře, které by rezervační/inventární systém plně nevyužily, či si ho z jakýchkoli jiných důvodů nemohou pořídit, jsme připravili systém TOM.

TOM umožňuje tvorbu a další správu elektronického katalogu vašich produktů a tento katalog on-line distribuovat do internetového prodejního systému CeSYS, případně dalších internetových systémů (dovolena.cz, invia.cz, sdovolena.cz, dovolena.idnes.cz).

TOM - tvorba a distribuce dat produktů CK

Jak funguje TOM

Cestovní kancelář zadává zájezdy do TOMa pomocí webového rozhraní do kterého se přihlašuje prostřednictvím přiděleného jména a hesla (není tedy nutné nic instalovat na počítač). TOM umožňuje volby rychlého generování termínů (MAKRO) a dále jejich ruční úpravu.

Základním prvkem, na který je navázáno vše ostatní je "hotel" (ubytovací kapacita). Díky masterování dat, je každý hotel v CeSYSu pouze jednou a je tak zajištěna kvalita databáze, bez chyb a duplicitních údajů. Po zadání katalogu pak uživatelvstupuje do vybraných položek a upravuje je dle aktuální situace.

Kolik cestovních agentur získá díky TOMovi přístup k vašim datům

CeSYS využivá přes 500 cestovních agentur. Jakmile budete mít data vašich produktů připravena, budeme je informovat o možnosti aktivace a prodeje vaší CK.

Kolik stojí TOM

Roční licence TOMa stojí 2490 Kč (bez DPH 21%). V případě zakoupení systému CeSYS ve variantě Profi je poskytován TOM s výhradním exportem do CeSYSu zdarma.

Exporty do dalších prodejních systémů (invia.cz, sdovolena.cz, dovolena.idnes.cz) stojí 5990 Kč/ rok (bez DPH 21%).

Je k systému TOM možná podpora

Telefonická podpora je společně s CeSYSem Profi zdarma. V případě využití pouze TOMa je možné si telefonickou podporu předplatit za 5990 Kč/rok (bez DPH 21%). Doporučujeme před začátkem zadávání dat proškolení v naší kanceláři v Liberci.

 
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading