Klienti a smlouvy

Modul evidence klientů a smluv obsahuje databázi klientů, smluv a cestovních kanceláří, včetně filtrů pro vyhledávaní v jednotlivých položkách (jména klientů, čísla smluv apod.)

Klienti

  • Tento modul obsahuje seznam všech klientů, které odbavujete (zaslali poptávku přes web, učinili telefonickou poptávku, klienti s rezervacemi).
  • V klientech lze vyhledávat podle křestního jména, příjmení nebo města bydliště
  • Můžete vkládat i další klienty ručně

Smlouvy

  • Položka smlouvy obsahuje seznam všech smluv v systému
  • Ve smlouvách lze v evidenci klientů a smluv vyhledávat podle více kritérií (příjmení klienta, hotel, cestovní kancelář, atd.)

Cestovní kanceláře

  • Slouží k uchovávání informací s kterou cestovní kanceláří konkrétní klient jede
  • Můžete přidávat i pracovníky k jednotlivým cestovním kancelářím se kterými komunikujete při rezervacích pro klienty

Multiuživatelský režim

  • Pokud má vaše cestovka více zaměsnanců pak každý zaměstatnec může mít svůj uživatelský účet pod kterým pracuje
  • Máte přehled o tom kdo jaké zákazníky vyřizuje a v jakém stadiu je jejich odbavení
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading