Expecta - prodej německých a rakouských cestovních kanceláří

Uzavřeli jsme strategické partnerství s CK Expecta oblasti prodeje zájezdů německých a rakouských cestovních kanceláří.

Tento nový systém představuje výbornou alternativu k modulu, který byl v rámci CeSYSu do současné doby dostupný – a to jak pro práci na pobočce, tak pro umístění na Vaše webové stránky - jeho jednoznačnou výhodou je možnost pracovat skutečně on-line.

Systém budou moci bezplatně využívat výhradně uživatelé CeSYSu - přinášíme Vám tedy společně s Expectou.cz exkluzivní nástroj pro prodej německých CK.

Co je nutné udělat pro využívání systému Expecty?

 • Uzavřít s Expectou smlouvu o obchodním zastoupení
 • Kontakt: email rezervace@expecta.cz nebo telefon 577 001 822.
 • Informovat hotline podporu CeSYS se žádostí o vložení modulů do Vašeho CeSYS
 • Kontakt: email podpora@darkmay.cz nebo telefon 480 00 25 25, Pavel Drahokoupil

V čem je systém Expecty lepší a pro Vás výhodnější?

 • Přímé zastoupení více než 50 německých a rakouských CK, veškerá nabídka on-line.
 • Obsahuje 2 moduly:
  1. Modul pro umístění na Vaše webové stránky - Vyhledávací maska pro návštěvníky Vašich webových stránek (podobně jako funguje nyní)
  2. Modul pro rychlou práci a rezervaci na Vaší pobočce - Modul pro vyhledávání a on-line prodej zájezdů klientům přímo na Vaší pobočce.
  3. Správa a přehled klientů z obou modulů je centrální a velmi přehledný.
 • Umožní přímé rezervace pro Vás bez nutnosti další emailové nebo telefonické komunikace Expectou – jakmile objednávku Váš klient nebo Vy zadá, automaticky Vám přijde vyplněná cestovní smlouva a další pokyny. Operátor Expecty Vaši objednávku ihned vidí v systému a může přímo v Německu rezervovat.

 • Provádí automatická hromadná ověření dostupnosti termínu a konečné ceny – klientovi tak nabízíte pouze skutečně volné zájezdy, není nutné si nejprve vše ověřovat telefonicky s operátorem.
 • Při práce na pobočce systém u vybraných německých CK umožní i nezávazné opce – klientovi je tak možné garantovat místo v zájezdu za danou cenu než se klient rozmyslí. Systém Expecty zároveň sám hlídá platnost opcí a na jejich vypršení Vás upozorní.
 • V rámci pobočkového modulu jsou dostupné letáčky do výlohy s nejlepšími aktuálními nabídkami včetně loga Vaší CA – vše připravenou k tisku, žádná další práce pro Vás.
 • Všechny katalogy německých CK dostupné přímo v systému v listovací pdf podobě.
 • Přehledná správa Vašich objednávek – automatická kalkulace Vaší provize, tvorba potvrzení o rezervaci, pokynů k platbě a cestovních smluv. Pravidelný měsíční report všech objednávek, rozlišení s ohledem na DPH.
 • Popis hotelů v českém jazyce – nyní přeloženo již u cca 10.000 hotelů a další každý měsíc přibývají.
 • Recenze hotelů – ve spolupráci s největším světovým serverem TripAdvisor – více než 35 miliónů recenzí.
 • Vyškolený a ochotný personál – všichni operátoři Expecty jsou připraveni Vám s rezervací pomoci.

 • Moderní a přehledný design portálu – máte možnost získat náskok před Vaší místní konkurencí.
 • Neustálé modernizace systému – v blízké době bude půjčovna aut, rezervace chat v Alpách, zimní lyžařské zájezdy, okružní plavby atd.
 • Pokud v systému nenajdete zájezd dle Vašich požadavků, Expecta Vám připraví individuální nabídku pro Vaše klienty, včetně těch nejnáročnějších požadavků.

Na co se můžete těšit?

 • Ukázka uživatelského prostředí pro rychlou práci a rezervaci na Vaší pobočce - klikněte zde.
 • Ukázka uživatelského prostředí prostředí portálu Expecta.cz, podobně bude vypadat modul pro umístění na Vaše webové stránky - klikněte zde.

Věříme, že Vám tento nový modul pro Vás bude přínosem a zjednodušší Vám Vaší každodenní práci cestovní agentury.

Tým CeSYS & Expecta.cz

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading