Vyhledávání zájezdů

Do Vyhledávacích masek, které máte v CeSYSu aktivní, si můžete nyní jednoduchým způsobem přidat nové vyhledávací kritérium - položku - Název destinace nebo hotelu.

Proč aktivovat?

Zjednodušuje vyhledávání - vyhledávací maska může mít méně polí při zachování stejného komfortu.

V čem vyhledává?

Fulltextově v názvech zemí, destinací nebo ubytovacích kapacit. Jako pomocníka pro rychlejší orientaci jsme přidali našeptávač

Postup aktivace!

Aktivaci můžete provést v administraci vašeho CeSYSu -> Nabídky a poptávky -> Vyhledávací masky -> Změnit (u požadované masky) -> Zobrazovat místo (automatické doplňování státu, destinace a názvu hotelu) -> přiřadit číslovkou pořadí ve vyhledávací masce.

Doporučujeme nastavit položky na vyhledávací masce v administraci těmito způsoby:

  • Zobrazovat stát + Zobrazovat destinaci + Zobrazovat lokaci + Zobrazovat název hotelu (stát, destinaci a lokaci nejlépe v jednom řádku)
  • Zobrazovat stát + Zobrazovat místo (automatické doplňování státu, destinace a názvu hotelu)

Kombinaci možností Zobrazovat destinaci + Zobrazovat místo (automatické doplňování státu, destinace a názvu hotelu nedoporučujeme.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading