FAQ

Co je to CeSYS

Chytrý internetový systém pro cestovní agentury a kanceláře obsahující nabídky českých tour operátorů, vyhledávací masku německých CK, evidenci klientů a cestovních smluv, redakční systém pro snadnou správu webu a základní SEO optimalizací.

Nabídky jakých CK jsou v systému obsaženy?

V systému CeSYS jsou obsaženy nabídky následujících cestovních kanceláří.

Jsou v systému obsaženy i nabídky německých a rakouských CK?

Ano jsou. Uzavřeli jsme strategické partnerství s CK Expecta oblasti prodeje zájezdů německých a rakouských cestovních kanceláří. Tento nový systém představuje výbornou alternativu k modulu, který byl v rámci CeSYSu do současné doby dostupný – a to jak pro práci na pobočce, tak pro umístění na Vaše webové stránky - jeho jednoznačnou výhodou je možnost pracovat skutečně on-line. Systém budou moci bezplatně využívat výhradně uživatelé CeSYSu - přinášíme Vám tedy společně s Expectou.cz exkluzivní nástroj pro prodej německých CK.

Musím platit za import dat od každé CK, třeba té, které ve Vaší nabídce není a my bychom jí chtěli prodávat?

Ne. Naší filosofií je nabízet komplexní systém pro cestovní agentury, nikoli jim účtovat za každý převodník určitou částku. Čili i do budoucna budou CK přibývat a Vy pokud je budete chtít prodávat si je jednoduše v administraci webu povolíte nebo zakážete (zobrazování na webu). Za žádnou CK Vám nic účtovat nebudeme. Obecně – za žádné vylepšení systému v budoucnosti (např. možnost výběru hotelů na titulní stránku, registrace klientů a sledování jejich poptávky apod.) máte stále v ceně. To, že Vám s cenou „nehneme“, je jedním z bodů licenční smlouvy mezi Vámi a námi.

Mohu si stránky sám/sama upravovat, vkládat texty, obrázky apod?

Ano. Každý CeSYS obsahuje redakční systém v kterém si můžete vytvářet libovolný počet dalších stránek s informacemi (Obchodní podmínky, informace o CA atp.). Struktura webu je tedy čistě Vaší záležitostí a nemusíte kontaktovat žádného správce. Veškeré úpravy probíhají stejným způsobem jako úprava stránky v MS WORDU.

Evidují se mi poptávky přijaté z webu?

Ano, Každý CeSYS má v administračním rozhraní aplikaci na evidenci došlých poptávek z webu –„ Evidence nabídek a rezervací“. Na každou poptávku budete upozorněn/na e-mailem. Poté se stačí přihlásit do administračního rozhraní a poptávku zpracovat.

Evidují se mi vyřizovaní klienti?

Ano. Opět v administračním rozhraní v aplikaci „Evidence klientů a smluv“. Všechny Vaše klienty, jejich údaje jako adresa, jména a telefoní spojení máte na jednom místě.

Mohu sledovat návštevnost svého webu?

Ano. Každý CeSYS má a v administračním rozhranní v aplikaci „Statistiky“ přesné sledování náštěvnosti Vašeho webu.

Mohu provozovat na své doméně, kolik stojí hosting?

Ano. Každý CeSYS lze provozovat na jakékoli doméně. Hosting platit nemusíte, máte ho od nás zdarma na dobu, po kterou budete CeSYS využívat.

Mám www stránky a nechci je měnit. Mohu vložit do tohoto webu nabídky českých a německých CK?

Ano. Varianta Frame (http://frame.cesys.info) umožňuje vložení vyhledávací masky českých i německých CK do jakéhokoliv webu. Všechny moduly na obsluhu systému Vám zůstávají. Řešeno přes IFRAME .

Kolik stojí CeSYS?

Platný ceník naleznete zde.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading