Jak CeSYS funguje?

Celý systém se skládá ze dvou základních částí, které představují komplexní řešení internetového prodeje zájezdů.

Webové stránky umožňují automatické zobrazování nabídek zájezdů cestovních kanceláří, jejich filtrování dle zadaných kritérií a realizaci objednávky na konkrétní zájezd vybraný klientem. S veškerými textovými a obrázkovými informacemi lze jednoduchým způsobem pracovat v redakčním systému, který je součástí administrace každého CeSYSu.

V administraci naleznete celou řadu šikovných nástrojů navržených samotnými provizními prodejci. Pracovat můžete například s poptávkymi z webu, dělat z nich rezervace, k rezervacím vystavovat cestovní smlouvy a odesílat je klientům. Nebo můžete vytvářet newslettery, prodávat německé cestovky, sjednávat cestovní pojištění a mnoho dalších operací, které vám usnadní každodení praxi ve vaší cestovní agentuře nebo kanceláři.

Moduly CeSYSu

Případové studie

Potřebujete více informací?

Stačí zavolat na 480 00 25 26 nebo kdykoli na 775 377 440. Pokud máte raději e-mailovou komunikaci pak jsme k dispozici na info@cestovnisystem.cz.

Chcete CeSYS objednat?

Vyberte si jednu z nabízených variant, nemusíte se ničeho bát, je to jednoduché. Pokud si přesto nebudete úplně jisti, rádi vám poradíme nebo zdarma celý systém ještě před objednávkou on-line odprezentujeme.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading