Pro koho je CeSYS?

CeSYS je určen všem provozovatelům cestovních agentur a kanceláří, kteří se věnují proviznímu prodeji zájezdů. Pokud hledáte jednoduchý a praxí stovek uživatelů ověřený systé...

CeSYS je určen všem provozovatelům cestovních agentur a kanceláří, kteří se věnují proviznímu prodeji zájezdů.

Pokud hledáte jednoduchý a praxí stovek uživatelů ověřený systém pro svoje podnikání pak jste na správné adrese. A my přidáváme několik informací, o kterých jsme přesvědčeni, že by vám mohly pomoci ve vašem rozhodutí to s CeSYSem zkusit.

Vyzkoušejte si CeSYS

 

 

Objednat

Chcete si nejprve CeSYS v klidu vyzkoušet?
Rádi Vám zašleme nezávazně plně funkční DEMO CeSYS Profi. Nic nemusíte instalovat, vše funguje v prohlížeči.
Chci to zkusit

Chcete CeSYS odprezentovat ve Vaší kanceláři?
Rádi za Vámi zdarma přijedeme a vše vysvětlíme.
Chci to zkusit

 

CeSYS není jen „internetový systém“

 

S CeSYSem si nekujpujete pouze systém, který vám pomůže s internetovým prodejem zájezdů a jeho správou, ale také možnost podílet se na jeho dalším vývoji. CeSYS rozšiřujeme na základě požadavků profesionálů, kteří s ním denně pracující a snažíme se každý námět, usnadňující práci všech uživatelů, zdarma realizovat.

CeSYS není „uzavřená společnost“

Od roku 2006, kdy byla dokončena první verze CeSYSu, jsme získali mnoho kontaktů, ať už v cestovních kancelářích, oborových asociacích, významných společnostech nebo i na obyčejné zajímavé lidi, kteří se v cestovním ruchu pohybují dlouhá léta a jejich myšlenky jsou pro nás inspirací. Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, například s řešením nějakého odborného problému, doporučíme Vám na koho se obrátit.

CeSYS není „vedlejším produktem“ cestovní agentury

Soustředíme se pouze na vývoj CeSYSu a nemáme ambici stát se cestovní agenturou nebo kanceláří. Nekonkurujeme vám, vaše obchodní strategie nebo klienti jsou u nás v bezpečí.

CeSYS není "past na vaše peníze"

Stavíme na myšlence, že jeden prodaný zájezd měsíčně vám musí pokrýt náklady na provoz CeSYSu. Tomu odpovídá i nastavení celého systému. Od začátku víte, kolik vás CeSYS stojí a nic navíc neplatíte. Neúčtujeme vám různé skryté poplatky, pokud chcete například vyměnit obrázek na webu, přidat banner na web nebo dokonce změnit design vašeho webu.

CeSYS je řešení provizního prodeje

Podívejte se na společnosti, které nám důvěřují nebo se navštivte stránku s vybranými referencemi.
Zeptej se se na našem facebooku stávajích uživatelů, jak jsou s CeSYSem spokojeni.
Vyberte si jednu z nabízených variant, nemusíte se ničeho bát, je to jednoduché.

Soustřeďte se na prodej zájezdů, zbytek je naše práce.

 

Potřebujete více informací?

 

Stačí zavolat na 480 00 25 26 nebo kdykoli na 775 377 440. Pokud máte raději e-mailovou komunikaci pak jsme k dispozici na info@cestovnisystem.cz.

Chcete CeSYS objednat?

Rádi vám poradíme nebo zdarma celý systém ještě před objednávkou on-line odprezentujeme.

Objednejte si CeSYS

Zadejte základní údaje

Prosím zadejte správné jméno
Prosím napiště validní e-mailovou adresu
Prosím zadejte správné telefonní číslo
Prosím zadejte název agentury
×
loading...
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading