CA Yvetta - Yveta Katrová

Realizace nového webu probíhala naprosto dle mých představ. Jsem klientkou CeSYSu již řadu let a stále se služby vylepšují, usnadňují.

Jak jste se dozvěděla o CeSYSu?

Dozvěděla jsem se o CeSYSu na veletrhu cestovního ruchu, kde mně zaujala jejich nabídka.

Jak probíhala realizace nového webu?

Realizace nového webu probíhala naprosto dle mých představ. Dala jsem si požadavky, které bych chtěla na webu zobrazit a po konzultaci s panem Dufkem jsme dali vše dohromady. Celý tým lidí z CeSYSu poradí a doporučí dle představ zákazníka.

Jak funguje podpora a služby během prvního roku?

Podpora a služby fungují stále velmi dobře a to nejen během prvního roku, ale neustále. Jsem klientkou CeSYSu již řadu let a stále se služby vylepšují, usnadňují.

Jak funguje CeSYS v praxi?

Perfektně, jsem ráda, že jej využíváme a velmi nám usnadní práci. Neznám nic lepšího. Děkuji.

Kontakt:

Cestovní agentura Yvetta - Yveta Katrová

Riegrova 1828
258 01 Vlašim
Telefon: +420 317 847 132
Fax: +420 317 841 265 Mobil: +420 777 030 220
WWW: www.ca-yvetta.cz
email: info@ca-yvetta.cz

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading