Co říkají o CeSYSu cestovní agentury?

Spolupracujeme s celou řadou cestovních agentur a cestovních kanceláří. Jaké zkušenosti mají s CeSYSem, jak se jim se systém pracuje a zda je pro ně přínosem se můžete přesvědčit sami.

CA Travel Servis

"Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů."
Dagmar Babičková - Cktravel.cz.

1. Cestovní agentura

"Cesys nám dodáva data jak na náš web díky kterým si zákazník může vybrat - jednoduše a přehledně. Také máme i interní systém na vyhledávaní, který využíváme na zasílaní konkrétních nabídek klientům. CeSYS je spolehlivá aktuální databáze zájezdů, která nám ulehčuje život v tak velké konkurenci cestovních agentur a kanceláří." František Scherbaum - 1. Cestovní agentura. Číst dále.

Cestovní kancelář Lucie

"O CeSYSu jsem se dozvěděli od konkurenčních cestovních kanceláří a agentur. Podpora funguje velmi dobře a každý dotaz je prakticky obratem vyřízen." Pavel Novotný - Cestovní kancelář Lucie. Číst dále.

Cestovní agentura Yvetta - Yveta Katrová

"Realizace nového webu probíhala naprosto dle mých představ. Jsem klientkou CeSYSu již řadu let a stále se služby vylepšují, usnadňují." Yveta Katrová - Cestovní agentura Yvetta - Yveta Katrová. Číst dále.

Realizace webu byla rychlá a profesionální

"Pro CeSYS jsme se rozhodli na základě perfektní prezentace, kterou nám předvedla paní Kaucká. Ta je s námi pravidelně v kontaktu a pomáhá nám s aktualizací stránek. Nasazení celého systému bylo velmi rychlé a přístup profesionální. Určitě bychom tento systém doporučili dál." říká Dana Mandlíková z ústecké cestovní agentury Elbis.
 

Podívejte se na vybrané referenční weby

Za devět let vývoje jsme získali řadu zkušeností na jejichž základě jsme vyvinuli spolehlivý redakční systém umožňující cestovním agenturám vytvořit si a dále spravovat profesionální webovou prezentaci postavenou na unikátním designu (nikoliv šablonách).

V kombinaci s automaticky aktualizovanými nabídkami bezmála 300 českých cestovních kanceláří, online prodejními nástroji (rezervace, cestovní pojištění, víza atd.) a systému podpory internetového marketingu (SEO) získávají naši klienti komplexní řešení provizního prodeje. Navíc v cenové hladině, která je stejná již pátým rokem.

Vybrali jsme z těchto společností několik ukázkových webů pro vaší inspiraci.

Cestovní agentura Travel Service
 Cestovní agentura Primazajezd.cz
 Cestovní agentura Aliatour
Cestovní agentura Neontravel
Cestovní agentura www.levnadovolenka.cz
Cestovní agentura Exkluzivtour
Cestovní agentura Sky-tours
Cestovní agentura Timatour
Cestovní agentura Středočeská cestovní
Webové stránky cestovní agentury Dovln
Webové stránky cestovní agentury CA Exotika-levně.cz
Webové stránky cestovní agentury Tatragrand
Webové stránky cestovní agentury Realtravel
Cestovní agentura Janatravel
Webové stránky cestovní agentury Hajde Travel
Webové stránky cestovní agentury Natura team
Webové stránky cestovní agentury NUBIS
Webové stránky cestovní agentury Aquaholiday
Webové stránky CA KONTAK
Webové stránky cestovní agentury Allegro
Webové stránky cestovní agentury ZM Tour
Webové stránky cestovní agentury SmartFlyAgency
Webové stránky cestovní agentury Dovolenka 365
Webové stránky CK Jacobreisen
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading