Nemáme žádná data a potřebujeme je vytvořit

Pokud hledáte levné a efektivní řešení jak dostat své produkty na internet, je TOM správnou volbou. Samozřejmostí je Hotline podpora, kde Vám naši pracovníci se vším rádi a ochotně poradí.

Seznamte se s TOMem

Dostat produkty na internet v kvalitní podobě použitelné pro více internetových prodejců najednou je většinou závislé na využití konkrétního rezervačního/inventárního systému, kde exporty dat obvykle plní jednou z funkcí těchto systémů. Především pro cestovní kanceláře, které by rezervační/inventární systém plně nevyužily, či si ho z jakýchkoli jiných důvodů nemohou pořídit, jsme připravili systém TOM.

TOM umožňuje tvorbu a další správu elektronického katalogu vašich produktů a tento katalog on-line distribuovat do internetového prodejního systému CeSYS, případně dalších internetových systémů (dovolena.cz, invia.cz, sdovolena.cz, dovolena.idnes.cz).

TOM - tvorba a distribuce dat produktů CK

Jak funguje TOM

Cestovní kancelář zadává zájezdy do TOMa pomocí webového rozhraní do kterého se přihlašuje prostřednictvím přiděleného jména a hesla (není tedy nutné nic instalovat na počítač). TOM umožňuje volby rychlého generování termínů (MAKRO) a dále jejich ruční úpravu.

Základním prvkem, na který je navázáno vše ostatní je "hotel" (ubytovací kapacita). Díky masterování dat, je každý hotel v CeSYSu pouze jednou a je tak zajištěna kvalita databáze, bez chyb a duplicitních údajů. Po zadání katalogu pak uživatelvstupuje do vybraných položek a upravuje je dle aktuální situace.

Kolik cestovních agentur získá díky TOMovi přístup k vašim datům

CeSYS využivá přes 500 cestovních agentur. Jakmile budete mít data vašich produktů připravena, budeme je informovat o možnosti aktivace a prodeje vaší CK.

Kolik stojí TOM

Roční licence TOMa stojí 2490 Kč (bez DPH 21%). V případě zakoupení systému CeSYS ve variantě Profi je poskytován TOM s výhradním exportem do CeSYSu zdarma.

Exporty do dalších prodejních systémů (invia.cz, sdovolena.cz, dovolena.idnes.cz) stojí 5990 Kč/ rok (bez DPH 21%).

Je k systému TOM možná podpora

Telefonická podpora je společně s CeSYSem Profi zdarma. V případě využití pouze TOMa je možné si telefonickou podporu předplatit za 5990 Kč/rok (bez DPH 21%). Doporučujeme před začátkem zadávání dat proškolení v naší kanceláři v Liberci.

 
loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading