CeSYS zdokonalujeme podle vašich přání. Přečtěte si co je nového.

Novinky v Obchodních případech

Obchodní případy jsme opět přiblížili k plnohodnotnému CRM cestovní agentury. Nejsou již jen "obyčejnou" evidencí, ale na základě zadaných informací začnou vám i vašim klientům zjednodušovat úspěšné vyřízení objednávky zájezdu. 
Celý článek…

Nový design od CeSYSu? Představujeme Designcentrum!

Rádi bychom Vás informovali, že od dnešního dne máte k dispozici nové Designcentrum. Modernizujte vzhled svých webových stránek prostřednictvím exkluzivních designů navržených profesionálními grafiky a trendy moderního webdesignu pro rok 2018. 
Celý článek…

Školení "Marketing v provizním prodeji"

Připravili jsme pro Vás školení z oblasti online marketingu, kde se s námi naučíte inzerovat svoji cestovní agenturu pomocí PPC nástroje Google Adwords, propagaci na Facebooku a také jak optimalizovat web pro internetové vyhledávače. 
Celý článek…

Nový způsob vyhledávání zájezdů

Ať už jste prodejcem výhradně českých CK nebo využíváte nabídku německých a rakouských cestovek v CeSYSu, zaručeně oceníte naše nejnovější vylepšení CeSYS vyhledávače. Rádi bychom Vám představili nový, rychlejší a přehlednější způsob vyhledávání. 
Celý článek…

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading