Německé CK v CeSYSu exkluzivně od Expecty

Vážení přátelé,

Uzavřeli jsme strategické partnerství s CK Expecta v oblasti prodeje zájezdů německých a rakouských cestovních kanceláří.Tento nový systém představuje výbornou alternativu k modulu, který byl v rámci CeSYSu do současné doby dostupný – a to jak pro práci na pobočce, tak pro umístění na Vaše webové stránky - jeho jednoznačnou výhodou je možnost pracovat skutečně on-line.Systém budou moci bezplatně využívat výhradně uživatelé CeSYSu  - přinášíme Vám tedy společně s Expectou.cz exkluzivní nástroj pro prodej německých CK.Systém bude k dipozici k implementaci do Vašeho CeSYSu během následujících dvou týdnů.

 

V čem je systém Expecty lepší a pro Vás výhodnější?

 • Přímé zastoupení více než 50 německých a rakouských CK, veškerá nabídka on-line.

 • Obsahuje 2 moduly:    i) Modul pro umístění na Vaše webové stránky - Vyhledávací maska pro návštěvníky Vašich webových stránek (podobně jako funguje nyní)

   ii) Modul pro rychlou práci a rezervaci na Vaší pobočce -  Modul pro vyhledávání a on-line prodej zájezdů klientům přímo na Vaší pobočce. 

   

  Správa a přehled klientů z obou modulů je centrální a velmi přehledný.

 • Umožní přímé rezervace pro Vás bez nutnosti další emailové nebo telefonické komunikaces Expectou – jakmile objednávku Váš klient nebo Vy zadá, automaticky Vám přijde vyplněná cestovní smlouva a další pokyny. Operátor Expecty Vaši objednávku ihned vidí v systému a může přímo v Německu rezervovat.

 • Provádí automatická hromadná ověření dostupnosti termínu a konečné ceny – klientovi tak nabízíte pouze skutečně volné zájezdy, není nutné si nejprve vše ověřovat telefonicky s operátorem.

 • Při práce na pobočce systém u vybraných německých CK umožní i nezávazné opce – klientovi je tak možné garantovat místo v zájezdu za danou cenu než se klient rozmyslí. Systém Expecty zároveň sám hlídá platnost opcí a na jejich vypršení Vás upozorní.

 • V rámci pobočkového modulu jsou dostupné letáčky do výlohy s nejlepšími aktuálními nabídkami včetně loga Vaší CA – vše připravenou k tisku, žádná další práce pro Vás.

 • Všechny katalogy německých CK dostupné přímo v systému v listovací pdf podobě.

 • Přehledná správa Vašich objednávek – automatická kalkulace Vaší provize, tvorba potvrzení o rezervaci, pokynů k platbě a cestovních smluv. Pravidelný měsíční report všech objednávek, rozlišení s ohledem na DPH.

 • Popis hotelů v českém jazyce – nyní přeloženo již u cca 10.000 hotelů a další každý měsíc přibývají.

 • Recenze hotelů – ve spolupráci s největším světovým serverem TripAdvisor – více než 35 miliónů recenzí.

 • Vyškolený a ochotný personál – všichni operátoři Expecty jsou připraveni Vám s rezervací pomoci.

 • Moderní a přehledný design portálu – máte možnost získat náskok před Vaší místní konkurencí.

 • Neustálé modernizace systému – v blízké době bude půjčovna aut, rezervace chat v Alpách, zimní lyžařské zájezdy, okružní plavby atd.

 • Pokud v systému nenajdete zájezd dle Vašich požadavků, Expecta Vám připraví individuální nabídku pro Vaše klienty, včetně těch nejnáročnějších požadavků.

   

         Na co se můžete těšit?

 • Ukázka uživatelského prostředí pro rychlou práci a rezervaci na Vaší pobočce - klikněte zde.

 • Ukázka uživatelského prostředí prostředí portálu Expecta.cz, podobně bude vypadat modul pro umístění na Vaše webové stránky - klikněte zde.

   

       Co je nutné udělat pro využívání systému Expecty?

 • Uzavřít s Expectou smlouvu o obchodním zastoupení

 • Kontakt: email rezervace@expecta.cz nebo telefon 577 001 822. Vedoucí provizního prodeje je slečna Monika Polišenská

 • Informovat hotline podporu CeSYS se žádostí o vložení modulů do Vašeho CeSYS

 • Kontakt: email podpora@darkmay.cz nebo telefon 480 00 25 25 (pan Pavel Drahokoupil)Věříme, že Vám tento nový modul pro Vás bude přínosem a zjednodušší Vám Vaší každodenní práci cestovní agentury.

Přejeme hezký den,

Tým CeSYS & Expecta.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading