Pozvánka na konferenci TI 2010

Vážení přátelé,

Přijměte prosím pozvání na první odbornou konferenci pro cestovní ruch a internet "TRAVEL & INTERNET 2010", která se uskuteční 15. dubna 2010 v prostorech Univerzity Pardubice. 

Idea uspořádat tuto konferenci se průběžně rodila několik posledních měsíců  jako reakce na současnou ekonomickou situaci, která se velmi citlivě dotýká všech aktivit spojených s cestovním ruchem. Rozhodli jsme se proto dát dohromady subjekty v působící v cestovním ruchu a odbornou veřejnost z řad profesorů a studentů Univerzity Pardubice, Fakulty ekonomicko-správní, České marketingové společnosti o.s. a  ACK ČR za účelem vytvořit otevřené forum, které by poskytlo prostor pro diskuzi témat vztažených k cestovnímu ruchu, konkrétně k stále aktuálnější tématice marketingu a prodeje zájezdů přes internet.

Více informací včetně registračního formuláře naleznete na webu www.ti2010.cz.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading