CeSYS je on-line

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás informovat o zcela nové fukcionalitě CeSYS – on-line ověřování dostupnosti kapacity. 

Jako jedni z prvních na českém trhu jsme realizovali  on-line propojení mezi tour-operátorem a B2C internetovým prodejním systémem.

První tour-operátor, který nám umožnil ověřovat dostupnosti kapacit je cestovní kancelář Neckermann. V praxi to znamená, že klient, který bude na vašem webu (ve Vašem CeSYSu) vyhledávat svojí dovolenou, uvidí u všech nabídek CK Neckermann, zda jím vybraná ubytovací kapacita je ve zvoleném termínu ještě volná. Klienti by Vám na vyprodané kapacity tedy již němeli generovat poptávky, čím by Vám jako cestovní agentuře mělo odpadnout zjišťování stavu kapacity u tour-operátora (telefonicky, emailem apod.)

Stav klientem vybrané kapacity je zobrazován v detailu zájezdu, tedy nejdříve klient vybere ubytovací kapacitu, poté zvolí termín a dostane se na kartu detailu zájezdu. Zde v hormím pravém rohu (vedle názvu ubytovací kapacity) je po online ověření zobrazován pomocí ikon stav ubytovací kapacity.

On-line ověřování kapacity má 3 základní stavy:

1) Volná kapacita ve zvoleném termínu

Zvolená kapacita (hotel, penzion apod.) je v klientem zvoleném termínu volná. V detailu zájezdu je tento stav zobrazen ikonou „fajky“ a textem „volno“.

2) Vyprodaná kapacita ve zvoleném termínu

Zvolená kapacita (hotel, penzion apod.) je v klientem zvoleném termínu již vyprodaná. V detailu zájezdu je tento stav zobrazen ikonou „křížku“ a textem  „obsazeno“.

3) Kapacita ve zvoleném termínu „na dotaz“

Zvolená kapacita (hotel, penzion apod.) je v klientem zvoleném ve stavu „na dotaz“. Zde je nutné tedy ověřit cestovní agenturou tuto kapacitu u tour-operátora telefonicky či jiným obvyklým způsobem. V detailu zájezdu je tento stav zobrazen ikonou „otazníku“ a  textem  „na dotaz".

Věříme, že Vám tato nová funcionalita usnadní Vaší kažodenní praxi.

Nadále se snažíme  tuto fukcionalitu přidávat k dalším tour-operátorům.

V případě dotazů kontaktujte prosím naší hotline podporu na telefonu 480 00 25 25.

Tým CeSYS

 

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading