Strom destinací

Vážení přátelé,

Od dnešního dne jsme schopni na pozadí CeSYSu pracovat s aplikací, která nám umožňuje zpřesnit zařazení jednotlivých ubytovacích kapacit  (hotelů) do konkrétnějších destinací/oblastí - tzv. Strom destinací.

Nyní jsme například schopni vytvořit přesnější strom destinací pro lyžařské zájezdy.
Neuvádíme tedy jen jednu destinaci, například "Tyrolsko" a v této destinaci nerozlišeně všechny zájezdy (ubytovací kapacity), ale nově:
 
- Tyrolsk
  -- Alpbachtal
  -- Ischgl
  -- Kitzbühelské Alpy
     --- Kirchberg
     --- Kitzbühel
     --- Mittersill
     --- Pass Thurn
 
 ..atd.
   
Zatím jsme vytvořili tento strom u následujících destinací: Rakousko, Itálie, Švýcarsko a Francie, tak, abychom zjednodušili návštěvníkům Vašeho webu i Vám ve vyhledávací masce v administraci vyhledávání lyžařských zájezdů. Menší střediska, která nejsou explicitně uváděna ve stromu destinací se přiřazují automaticky nejbližší nadřazené destinaci.
Střediska, která jsou uváděna explicitně ve stromu destinací, a momentálně mají 0 termínu, nejsou ve stromu destinací uváděna.
 
Stejným způsobem budeme pokračovat ve stukturování všech turisticky zajímavých zemí světa.
 
Rádi bychom poděkovali všem cestovním kancelářím a agenturám, které se podílely svými zkušenostmi a znalostmi lyžařských středisek na vytvoření stromu pro výše jmenované destinace.
 
Zároveň bychom chtěli požádat všechny cestovní agentury, které by měly zájem spolupracovat s námi na struktuře stromu destinací (připravujeme: exotika), aby se nám laskavě ozvaly na email: info@cestovnisystem.cz.
 
Seznam států / Google maps
Společně se stromem destinací jsme vylepšili zobrazování destinací/oblasí na mapách integrovaných do CeSYSu. Klient si tedy může nyní najít na Vašem webu kde přesně se v rámci vybrané země nachází jím požadované destinace/oblast.
 
Pro zobrazení této služby musíte mít ve Vašem CeSYSu aktivní Seznam států.
Viz například Rakouský Stubai: http://cesys.info/rakousko/tyrolsko/stubai
 
Optimalizace url
Jako jeden z hlavních cílů pro příští rok jsme si zadali vylepšování SEO optimalizace CeSYSu.
Již nyní přicházíme s první "ochutnávkou".
 
Jednotlivé url adresy destinací jsme upravili tak, aby lépe vyhovovaly současným kritériím pro indexaci internetových vyhledávačů. Viz například Italské Val di Sole:  http://cesys.info/italie/lombardie/italske-alpy/val-di-sole
Dříve využívané  URL adresy jsou nyní automaticky přesměrovány na nové.

-- 

 

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading