Strom destinací

Vážení přátelé,

Od dnešního dne jsme schopni na pozadí CeSYSu pracovat s aplikací, která nám umožňuje zpřesnit zařazení jednotlivých ubytovacích kapacit  (hotelů) do konkrétnějších destinací/oblastí - tzv. Strom destinací.

Nyní jsme například schopni vytvořit přesnější strom destinací pro lyžařské zájezdy.
Neuvádíme tedy jen jednu destinaci, například "Tyrolsko" a v této destinaci nerozlišeně všechny zájezdy (ubytovací kapacity), ale nově:
 
- Tyrolsk
  -- Alpbachtal
  -- Ischgl
  -- Kitzbühelské Alpy
     --- Kirchberg
     --- Kitzbühel
     --- Mittersill
     --- Pass Thurn
 
 ..atd.
   
Zatím jsme vytvořili tento strom u následujících destinací: Rakousko, Itálie, Švýcarsko a Francie, tak, abychom zjednodušili návštěvníkům Vašeho webu i Vám ve vyhledávací masce v administraci vyhledávání lyžařských zájezdů. Menší střediska, která nejsou explicitně uváděna ve stromu destinací se přiřazují automaticky nejbližší nadřazené destinaci.
Střediska, která jsou uváděna explicitně ve stromu destinací, a momentálně mají 0 termínu, nejsou ve stromu destinací uváděna.
 
Stejným způsobem budeme pokračovat ve stukturování všech turisticky zajímavých zemí světa.
 
Rádi bychom poděkovali všem cestovním kancelářím a agenturám, které se podílely svými zkušenostmi a znalostmi lyžařských středisek na vytvoření stromu pro výše jmenované destinace.
 
Zároveň bychom chtěli požádat všechny cestovní agentury, které by měly zájem spolupracovat s námi na struktuře stromu destinací (připravujeme: exotika), aby se nám laskavě ozvaly na email: info@cestovnisystem.cz.
 
Seznam států / Google maps
Společně se stromem destinací jsme vylepšili zobrazování destinací/oblasí na mapách integrovaných do CeSYSu. Klient si tedy může nyní najít na Vašem webu kde přesně se v rámci vybrané země nachází jím požadované destinace/oblast.
 
Pro zobrazení této služby musíte mít ve Vašem CeSYSu aktivní Seznam států.
Viz například Rakouský Stubai: http://cesys.info/rakousko/tyrolsko/stubai
 
Optimalizace url
Jako jeden z hlavních cílů pro příští rok jsme si zadali vylepšování SEO optimalizace CeSYSu.
Již nyní přicházíme s první "ochutnávkou".
 
Jednotlivé url adresy destinací jsme upravili tak, aby lépe vyhovovaly současným kritériím pro indexaci internetových vyhledávačů. Viz například Italské Val di Sole:  http://cesys.info/italie/lombardie/italske-alpy/val-di-sole
Dříve využívané  URL adresy jsou nyní automaticky přesměrovány na nové.

-- 

 

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading