Vánoční akce - 10% sleva!

Vážení přátelé,
 
Společnost Darkmay s.r.o.,  provozovatel nejpoužívanějšího systému pro provizní prodej na internetu CeSYS, ve spolupráci se specialistou na marketing v cestovním ruchu společností MADI Travel Market pro Vás připravili prezentaci CeSYSu spojeného s jedinečnou slevovou nabídkou, na letošním DNI PROVIZNÍHO PRODEJE (14.12.2009, Praha).
 
Velmi rádi bychom Vás pozvali na naší expozici, kde Vám rádi předvedeme systém CeSYS.   
 
Jako Vánoční  dárek jsme pro Vás v případě navázání spolupráce na Dnu provizního prodeje připravili slevu ve výši 10 % na systém ve verzi Profi a to do konce tohoto roku 2009.
 
Na Vaši návštěvu se těší společnost Darkmay s.r.o., provozovatel nejpoužívanějšího systému pro provizní prodej na internetu CeSYS.
 
Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading