NOVINKA: CeSYS Vyhledávač

Vážení přátelé,

jako poděkování za důvěru a využívání služeb CeSYSu v právě skončené sezóně jsme pro Vás připravili zcela novou funcionalitu do Vašeho CeSYSu, která by Vám měla usnadnit prodej zájezdů v sezoně nadcházející.

CESYS VYHLEDÁVAČ ZÁJEZDŮ

 • vyhledávač zájezdů určený pouze pro nabídku a prodej zájezdů ve Vašich kancelářích, tzn. výsledky vyhledávání uvidíte pouze Vy, nikoli klient.
 • umožňuje vyhledávat v zájezdech všech CK, které jsou v CeSYSu, samozřejmě si můžete opět navolit sami portfolio CK ve kterých bude vyhledávání probíhat přímo ve vyhledávací masce.
 • u každého zájezdu je zřetelně uvedena pořádající CK.
 • vyhledávač nalezente v admnistraci Vašeho CeSYSu, poslední záložka (zcela vpravo)
 • vyhledávač je přístupný pouze pro uživatele verzí Standard a Profi

Vyhledávací maska

 • nová vyhledávací maska, přidali jsme další vyhledávací kritéria pro usnadnění vyhledání zájezdu dle přání zákazníka přímo na pobočce
 • vyhledávání lze filtrovat podle kritérii:
 1. Fulltextově v názvech ubytovacích kapacit  (umožňuje vyhledat ubytovací kapacitu del jejícho názvu, nebo části jejícho názvu)
 2. Cestovní kancelář (umožňuje vytvořit portfolio CK ve kterých bude vyhledávání probíhat)
 3. Typ zájezdu  (umožňuje omezit vyhledávání na požadovaný typ zájezdu - pobytový, poznávací, lyžařský atp.)
 4. Lastminute/ Katalog (umožňuje omezit vyhledávání pouze na last minute nabídky, katalogové nabídky)
 5. Stát (umožňuje omezit vyhledávání pouze na konkrítné státy- napříkad, Rakousko, Francie, Německo atp.)
 6. Destinace  (umožnuje omezit vyhledávání pouze na konkrétní destinace - Hurghada, Taba atp.)
 7. Cena od/ Cena do  (umožňuje vyfiltrovat zájezdy v určité cenové hladině)
 8. Datum od / Datum do  (umožňuje vyfiltrovat zájezdy v určitém časovém rozpětí)
 9. Dělka od / Délka do (umožňuje vyfiltrovat zájezdy dle délky pobytu)
 10. Typ strava (umožňuje vyfiltrovat zájezdy dle typu stravování)
 11. Typ dopravy (umožňuje vyfiltrovat zájezdy dle typu dopravy)
 12. ID termínu (umožňuje dohledat zájezd dle jeho ID v CeSYSu)
 13. ID Master hotelu (umožňuje vyfiltrovat stejnou ubytovací kapacitu od všech CK, které tuto kapacitu nabízí a provést tak srovnání cen zájezdl jednilivých CK)
 14. ID Zájezd (umožňuje dohledat konkrétní zájezd dle jeho ID v CeSYSu, napaříklad při požadavku klienta, který si tento konkrétní zájezd dohledal na webu a nyní ho chce s Vámi v kanceláři probrat osobně)
 15.  ID Hotelu (umožňuje dohledat ubytovací kapacitu (hotel) dle jeho ID v CeSYSu)

 

Výsledky vyhledávání

 • vyhledané zájezdy jsou zobrazeny v přehledné tabulce po vyhledávací maskou
 • nabídky zájezdů nejsou slučovány pod jeden Master hotel, čili můžete pouhým pohledem srovnávat ceny jednotlivých zájezdů do stejné ubytovací kapacity od různých CK.
 • detail konkrétní nabídky zobrazíte kliknutím na řádek s požadovanou nabídkou.
 • všechny otevřené detaily nabídek se řadí přehledně vede sebe do jednotlivých oken, čili můžete mít otevřených více zájezdů na obrazovce a vybrat s klientem ten nejvhodnější dle jeho požadavků
 • do Vyhledávače připravujeme i možnost tisku, tak abyste mohli případné nabídky zájezdů vytisknout a dát klientovi domů (pokud se třeba potřebuje poradit s tchýní :))

UPOZORNĚNÍ: celá aplikace je vytvořena technologii AJAX, doporučujeme proto nepoužívat tlačítko zpět ve Vašem prohlížeči.

V případě dotazů prosím kontaktujte hotline podporu na telefonu: 480 00 25 25 nebo skype: podpora.cesys.

Rádi bychom Vám současně pozvali na náš stánek na veletrh MADI v Letňanech, který se koná ve dnech 2.11 - 5.11.2009. Naleznete nás na stánku č. 015 - MERLINX.

Věříme, že Vám CeSYS Vyhledávač ulehčí prodej zájezdů koncových zákazníků.

Úspěšný prodej přeje,

CeSYS Tým

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading