CeSYS Data

Vážení přátelé, od 1. října 2009 přicházíme s novým produktem - CeSYS Data. Tento produkt je určen především těm cestovním agenturám/kancelářím pro které je současná produktová řada CeSYS nedostačující.

Vážení přátelé,

od 1. října 2009 přicházíme s novým produktem - CeSYS Data.

Tento produkt je určen především těm cestovním agenturám/kancelářím pro které je současná produktová řada CeSYS nedostačující.

CeSYS Data obsahuje pouze:

a) data produktů 77 českých cestovních kanceláří v jednotném formátu
b) pravidelné automatické aktualizace
c) technickou podporu

CeSYS Data tedy neobsahuje webové stránky jako varianty Mini, Standard, Profi, ale představuje pouze data českých CK k implemetaci do stávajících/nových webových stránek apod.

V případě zájmu o CeSYS Data nebo vyžádání dalších informací kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na telefonu 480 00 25 26 (nebo 775 377 440), případně emailu info@cestovnisystem.cz

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading