Tisk letáků z CeSYSu

Vážení přátelé,od dnešního dne mají možnost všichni uživatelé CeSYSu tisknout letáky s nabídkami zájezdů přímo ze svého webu.

Vážení přátelé,

od dnešního dne mají možnost všichni uživatelé CeSYSu tisknout letáky s nabídkami zájezdů přímo ze svého webu.

Nemusíte tak složitě vytvářet wordové či excelové dokumenty přepisováním nabídek  z CeSYSu nebo webů jednotlivých cestovních kanceláří.

Lze tisknout výpis vyhledaných zájezdů, konkrétní ubytovací kapacitu s termíny a detail konkrétní ubytovací kapacity s konkrétním  termínem (a cenou) - karta zájezdu . Tiskem posledně zmiňované stránky získáte plnohodnotný leták, který lze předat v kanceláři klientovi, či vylepit na výlohu cestovní agentury.

Současně i návštěvníci Vašeho webu mají možnost si Vaše nabídky sami jednoduše vytisknout.

Požadované stránky s nabídkami si vytisknete následujícím způsobem:

a) ve Vašem prohlížeči zvolte nabídku "Soubor" (první nabídka v levo nahoře na liště)
b) vyberete nabídku "Tisk"
c) Zvolte požadavanou tiskárnu (na které obvykle tisknete dokumenty)
d) Potvrďte tisk

Brzy Vám umožníme tyto data ukládat do PDF a budete je tak moci přes newsletter v administraci Vašeho CeSYSu rozesílat Vašim potenciálním i stálým klientům.¨

Přivítáme Vaše postřehy a nápady na zlepšení této funcionality CeSYSu.

Váš tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading