Tisk letáků z CeSYSu

Vážení přátelé,od dnešního dne mají možnost všichni uživatelé CeSYSu tisknout letáky s nabídkami zájezdů přímo ze svého webu.

Vážení přátelé,

od dnešního dne mají možnost všichni uživatelé CeSYSu tisknout letáky s nabídkami zájezdů přímo ze svého webu.

Nemusíte tak složitě vytvářet wordové či excelové dokumenty přepisováním nabídek  z CeSYSu nebo webů jednotlivých cestovních kanceláří.

Lze tisknout výpis vyhledaných zájezdů, konkrétní ubytovací kapacitu s termíny a detail konkrétní ubytovací kapacity s konkrétním  termínem (a cenou) - karta zájezdu . Tiskem posledně zmiňované stránky získáte plnohodnotný leták, který lze předat v kanceláři klientovi, či vylepit na výlohu cestovní agentury.

Současně i návštěvníci Vašeho webu mají možnost si Vaše nabídky sami jednoduše vytisknout.

Požadované stránky s nabídkami si vytisknete následujícím způsobem:

a) ve Vašem prohlížeči zvolte nabídku "Soubor" (první nabídka v levo nahoře na liště)
b) vyberete nabídku "Tisk"
c) Zvolte požadavanou tiskárnu (na které obvykle tisknete dokumenty)
d) Potvrďte tisk

Brzy Vám umožníme tyto data ukládat do PDF a budete je tak moci přes newsletter v administraci Vašeho CeSYSu rozesílat Vašim potenciálním i stálým klientům.¨

Přivítáme Vaše postřehy a nápady na zlepšení této funcionality CeSYSu.

Váš tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading