SEO popisy států a destinací u německé nabídky

Pro všechny uživatele vlastní vyhledávací masky německých a rakouských cestovních kanceláří máme dobrou zprávu. Do CeSYSu jsme přidali detaily států a destinací pro německou nabídku.

Vážení a milí přátelé,

prodáváte německé a rakouské cestovky a rádi byste se svou nabídkou byli více vidět? S cílem zlepšení Vašich pozic ve vyhledávačích jsme pro Vás připravili vlastní detaily států a destinací pro německé a rakouské CK.

Pokud se věnujete svému webu a snažíte se v internetových vyhledávačích dosáhnout na lepší pozice, dozajisté víte, že originální a relevantní texty jsou nezbytnou podmínkou k dosažení úspěchu. Doposud šlo vlastní texty o daných státech a destinacích vkládat pouze u národní nabídky a to v administraci ve Web -> SEO popisy

V rámci vlastní vyhledávací masky pro německé a rakouské CK pak nyní máte v administraci zpřístupněny také SEO popisy -> Státy (DE/AT)Destinace (DE/AT). Nově přidané detaily kopírují vzhled šablon u národní nabídky, nabízí však možnost vložení nových textů přizpůsobených nabídce německých CK pro lepší indexaci ve vyhledávačích.

Samotné zadávání SEO textů je totožné se SEO popisy u národní nabídky. Pokud se tedy SEO ve svém CeSYSu věnujete, nic Vás zde nepřekvapí.

Jak vkládat vlastní SEO popisy

  1. Přejděte v administraci na Web -> SEO popisy -> Státy (DE/AT).
  2. Z tabulky vyberte konkrétní stát (nebo Amadeus region) a dejte upravit.
  3. Pokud si nejste jistí, do kterého textového pole psát, doporučujeme nejdříve ověřit u detailů pro národní nabídku pro dosažení stejného vzhledu.
  4. Před uložením nezapomeňte zaškrtnout checkbox "Aktivní".
  5. Nově upravený detail státu můžete zkontrolovat pomocí odkazu na veřejný web.

Vaše případné dotazy nám prosím zasílejte na naší technickou podporu.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading