Rezervujte zájezdy Time Travel přímo z CeSYSu

Pokud patříte mezi provizní prodejce cestovní kanceláře Time Travel, máme pro Vás skvělou zprávu. V administraci Vašeho CeSYSu naleznete přímé napojení na rezervační systém Smarttime s automatickým přihlášením.

Vážení a milí přátelé,

ve spolupráci s cestovní kacenláří Time Travel Vám přinášíme propojení na rezervační systém Smarttime. Rezervujte zájezdy této CK přímo v CeSYSu, bez nutnosti dalšího přihlašování.

Bez otravného přihlašování

Smarttime naleznete v CeSYSu bez nutnosti pamatování si dalších hesel a přihlašování. Napojení na Vaši agenturu zařídíme na naší podpoře. Po přepnutí do záložky Smarttime jste tak vždy hned připraveni rezervovat.

Aktivace Smarttime v CeSYSu.

Aby mohlo dojít k úspěšnému propojení je nutné postupovat podle následujících kroků:

  1. Uzavřít (nebo již mít uzavřenou) smlouvu o obchodním zastoupení s CK Time Travel a mít vytvořený účet do Smarttime B2B.
  2. Napsat nám na podporu, že máte zájem o aktivaci Smarttime ve Vašem CeSYSu.
  3. O zbytek se postaráme my. O aktivaci Vás budeme informovat.

Po aktivaci naleznete rezervační nástroj Smarttime v administraci Vašeho CeSYSu pod Prodej -> Ostatní -> Time Travel.


Vaše případné dotazy Vám zodpovíme na naší hotline podpoře.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading