Vyhledávání podobných termínů

Rádi bychom Vás informovali o poslední novince ve Vašem CeSYS vyhledávači. Nová funkce je navržená pro rychlé porovnání podobných termínů u vybraného hotelu. Okamžitě tak máte po ruce vhodné varianty, které lze dále filtrovat dle potřeby.

Vážení a milí přátelé,

ve Vašem CeSYSu naleznete nejnovější vylepšení, které má za úkol výrazně Vám usnadnit vyhledávání podobných termínů. Dostupná nabídka alternativních termínů na jedno kliknutí. Navíc s možností filtrování podle datumu, počtu dní, stravy a dalších parametrů.

Nejčastější situace, kdy se Vám budou podobné termíny hodit:

  1. Uložili jste si termín, ale ten již bohužel není dostupný. Potřebujete tak najít nejbližší dostupnou variantu.
  2. Vyhledáváte podle termínů. Zaujal Vás hotel a rádi byste si prohlédli alternativní nabídky se stejným ubytováním.
  3. Na detail termínu přicházíte přímo bez vyhledávání (např. z obchodních případů). Podobné termíny tak máte hned po ruce, nemusíte vyplňovat parametry do vyhledávací masky a znovu vyhledávat.

Jak nalézt alternativní nabídky?

Podobné termíny naleznete v detailu termínu v interním vyhledávači a to jak u národní, tak německé nabídky.

Po kliknutí na datum se Vám otevře nové okno obsahující dostupné termíny pro daný hotel, které se podobají tomu Vámi vybranému. Jedná se o ideální způsob, jak efektivně najít alternativní termíny podle přání Vašeho klienta.


Máte otázky ohledně vyhledávání podobných termínů? Napište nám na naši podporu.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading