V CeSYSu nyní naleznete zájezdy od TUI Polsko

S radostí Vám oznamuje rozšíření nabídky cestovních kanceláří ve Vašem CeSYSu o TUI Polsko.

Vážení a milí přátelé,
 

od dnešního dne jsou v CeSYSu k dispozici produkty polské TUI. Podařilo se nám dohodnout a pro Vás implementovat do CeSYSu to nejzajímavější z nabídky této cestovní kanceláře, především tedy zájezdy s odletem z polských Katowic. Jedná se o dvanáct převážně středomořských dovolenkových destinací, které by měly výrazným způsobem rozšířit Vaší nabídku pro letošní sezónu, zejména pro Vaše moravské a slezské klienty!

O TUI Poland

TUI Poland Sp. z o.o. je součástí britsko-neměckého koncernu TUI Group AG, který je lídrem na evropském trhu cestovního ruchu. Více než 40 let se zaměřuje na organizování dovolených do celého světa. Vlastní hotelové řetězce, letecké společnosti a cestovní kanceláře, které se profesionálně starají o klienta v dovolenkových destinacích. TUI Poland Sp. z o.o. sídlí ve Varšavě.

Destinace v nabídce v CeSYSu

Aktuálně jsou pro Vás k dispozici tyto destinace:

 • Albánie
 • Bulharsko
 • Černá Hora
 • Egypt
 • Kypr
 • Maroko
 • Portugalsko
 • Řecko
 • Spojené arabské emiráty
 • Španělsko
 • Tunisko
 • Turecko

Jak aktivovat TUI Poland ve Vašem CeSYSu?

Ti z Vás, kteří již jsou smluvními prodejci polské TUI, budou mít produkty ve svém CeSYSu aktivní mezi českými CK (TUI Polsko).

Poznámka: Aby byla nabídka od TUI Poland viditelná i na Vašem veřejném webu, nezapoměňte zaktivnit TUI Poland v administraci Prodej -> Cestovní kanceláře.

Ostatní, kteří se teprve chtějí stát smluvními provizními prodejci, prosíme o kontaktování pana Michała Paczkowski na emailu michal.paczkowski@tui.pl.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading