Představujeme noční režim administrace

Pracujete často po nocích a bolí Vás oči z častého hledění na obrazovku Vašeho počítače? Vyzkoušejte tmavé zobrazení CeSYS administrace, navržené tak, aby co nejméně unavovalo Vaše oči.

Vážení a milý přátelé,

Tmavý nebo také noční režim je funkce, která je poslední dobou hodně populární. Stále častěji se s ní setkáte v různých webových i desktopových aplikacích. V čem to je, že se vývojáři všech možných systémů zabývají tmavým režimem? Důvod je prostý. Pokud se bílá (světlá) barva pozadí monitoru nahradí černou (tmavou), daleko méně to unavuje Vaše oči. Pokud i Vy pracujete po nocích, jistě nám dáte za pravdu, že očím jasný monitor počítače příliš nesvědčí a na delší práci je to až nepříjemné.

Tmavý režim administrace je možné vyvolat kdekoliv v administraci pouhým kliknutím na první ikonu zleva pod logem CeSYSu (viz screen). Stejným způsobem se můžete přepnout zpět do původních světlých barev. Přepnutí proběhne okamžitě, takže pokud to budete chtít pouze vyzkoušet, nic Vám v tom nebrání.

Přepnutí tmavého / světlého režimu

Vyhledávač v nočním režimu

Aktivní noční režim poznáte již na přihlašovací obrazovce, která kromě tmavých barev má i vlastní obrázek na pozadí.

Přihlašovací obrazovka se zapnutým tmavým režimem

Pozn.: Informace o tom, jaký máte zapnutý režim, je uchována v paměti Vašeho prohlížeče. Pokud se tedy přihlásíte z jiného počítače, uvidíte administraci v tradičních světlých barvách.


 


V případě potíží či nejasností jsme Vám jako vždy k dispozici na naší podpoře.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading