Nové partnerské nástroje CK Delta Reisen

Konečně je to tady! S radostí oznamujeme na čtvrtek 2. května spuštění zcela nových a rychlejších partnerských nástrojů CK Delta Reisen, které poběží na technologiích od společnosti Amadeus Leisure IT!

Vážení a milí přátelé,

představujeme vám zcela nový Partnerský systém CK Delta Reisen, se kterým se stává prodej neměckých a rakouských CK jednodušším a efektivnějším, než kdy předtím.

Spojili jsme pro vás to nejlepší na trhu: technologii od společnosti Amadeus Leisure IT, ověřené nástroje CeSYSu a nový prodejní tým CK Delta Reisen

Výsledkem je unikátní řešení, které nikde jinde nenaleznete. 


Vychutnejte si  vylepšené uživatelské prostředí, seznamte se s novými produkty v nabídce CK,  vyzkoušejte si nové nástroje a především, šetřte čas s až dvojnásobně rychlejším vyhledáváním v nabídce německých a rakouských CK!

Samozřejmostí zůstávají online registrace s automatickým generováním smluv o zájezdu!
 

CeSYS Vyhledávač německých a rakouských CK

Nezbytná klasika v novém pojetí Vás dostane rychle do hry o potenciálního klienta. Nejen nově dostupné produkty, ale i intuitivní ovládání a rychlá rezervace. To jsou přednosti, bez kterých si nebudete umět představit prodej německých a rakouských CK.

S transferem nebo bez něj, je to na Vás

Zájezd s transferem nebo bez něj? Teď už je to hračka. V CeSYS Vyhledávači přibyl checkbox Transfer. Tato možnost je ve výchozím stavu aktivní a vyhledáváte tak pouze zájezdy, které mají transfer v ceně.

Už žádné zmatky v letovém řádu

Letový plán jasně a srozumitelně. V detailu termínu jsme upravili rozpis letových informací, které nyní máte v přehlednějším formátu nad popiskem zájezdu.

Upravujte si pokoje a stravu jak potřebujete

Velkou modernizací prošel rezervační formulář, který je nově rozdělen na 2 kroky. V 1. kroku máte možnost provést změnu pokoje a k tomu si rovnou přibrat třeba lepší typ stravy. Ideální pro sestavování zájezdů pro Vaše náročnější klienty. 

Samostatná vyhledávací maska pro veřejný web

Chceme, aby CeSYS včetně Partnerského systému byl především prodejní systém, a tudíž jsme udělali ze samostatné vyhledávací masky robustní prodejní nástroj (B2C) pro rozšíření řad Vašich spokojených klientů. 

A funguje to!

Ve fázi testování jsme zaznamenali více jak dvojnásobný počet objednávek z veřejného webu oproti stejnému období minulého roku, kdy byla aktivní dosluhující technologie.

Dále pak přibyla řada nových nástrojů a vylepšení:
 

Rychlejší orientace, je tu rozcestník destinací

Samostatná vyhledávací maska má nad výsledky vyhledávání rozcestník destinací, což přispěje k rychlejší orientaci zákazníka na webu. Rozcestník Vám můžeme graficky upravit. Pokud máte zájem o jeho úpravu, kontaktujte prosím CeSYS technickou podporu. 

Obrázky, obrázky, obrázky - unikátní galerie u zájezdu

Pro výsledky vyhledávání a detail hotelu můžeme nově zobrazovat unikátní galerii obrázků. Obrázky hotelů párujeme s galerií CeSYSu a pokud je pro daný hotel máme k dispozici, můžeme je zobrazit. Jedná se o vylepšení, které je unikátní a naleznete ho pouze v CeSYSu. Pozn.: Tato funkce nemusí být na Vašem webu aktivní. Pokud máte zájem o přidání této galerie do detailu hotelu a Váš design to umožňuje, napište na CeSYS technickou podporu.

... a s CeSYSem 4 další nové možnosti!

  • fulltextové vyhledávání stejně jako u národní nabídky,
  • letové informace v tabulce s termíny,
  • výběr počtu osob a dětí v modálním okně. 

    JIž brzy v připravované verzi CeSYS 4!
    Sledujte naše newslettery.

Frame  

Některá vylepšení naleznete i v nejstarším nástroji Partnerského systému. Již nyní Vám nicméně doporučujeme, co nejdříve přejít na samostatnou vyhledávací masku pro veřejný web. Je to modernější a efektivnější řešení (indexace ve vyhledávačích, grafické sladění s podobou Vašeho webu atd.)

Nový výběr státu

Frame nyní obsahuje nové řešení pro výběr státu, který výrazným způsobem zrychlí vyhledávání zájezdu. Upřesnění destinace

Nad výsledky vyhledávání se nyní zobrazuje rozcestník s destinacemi a lokacemi ve vybraném státu. Snadno a rychle tak máte možnost upřesnit letovisko.

Letové informace

Po ověření termínu se rovnou zobrazí letové informace. Není tak potřeba každý termín otevírat, jako tomu bylo doposud.

Odkaz na detail hotelu

U každého hotelu naleznete ikonku "Trvalý odkaz", kliknutím na ni zkopírujete na daný hotel odkaz, který se může hodit při komunikaci s Vašim zákazníkem.

Jak získat nové partnerské nástroje?

Pokud již jste smluvním provizním prodejcem CK Delta Reisen, aktivní partnerské nástroje ve Vašem CeSYSu Vám automaticky aktualizujeme na nové již tento čtvrtek 2. května.
Nemusíte tedy dělat nic, vše pro Vás zařídíme:

  • CeSYS Vyhledávač německých a rakouských CK (B2B) opět naleznete v administraci pod Vyhledávač -> Německé CK (Delta Reisen)
  • Pokud máte aktivní Samostatnou vyhledávácí masku pro veřejný web (B2C), během tohoto čtvrtka budeme Vaše weby postupně procházet a aktivovavat nový AMADEUS systém. Každý web je však unikátní a proto je možné, že s novým řešením naleznete na webu pár grafických nesrovnalostí. V takovém případě Vás prosíme o kontaktování naší podpory na podpora@darkmay.cz, kde Vám vše potřebné vyladíme k Vaší spokojenosti.
  • Frame (B2C) zůstává na veřejném webu Vašeho CeSYSu na stránce /nemecke-ck. Důrazně doporučujeme všem uživatelům přejít na modernější a především efektivnější řešení, kterým je Samostatná vyhledávací maska pro veřejný web (B2C)

Postup a podmínky prodeje zůstávají stejné.

Při odeslání objednávky dojde k automatickému vygenerování smlouvy, kterou naleznete v Prodej -> Ostatní -> Delta Reisen.
Objednávka je rovněž propsaná do systému Delty, kde ji ihned vidí a jsou připraveni Vám termín zarezervovat dle smluvních podmínek, které máte s CK Delta Reisen uzavřeny.

Poznámka: Rezervace uskutečněné přes staré řešení Vám budou k dispozici v administraci:
Prodej -> Ostatní -> Delta Reisen rezervace do 2. 5. 2019

Jestliže ještě nemáte provizní smlouvu s CK Delta Reisen, a rádi byste nabídku německých cestovek ve Vašem CeSYSu měli, zašlete email na it@deltareisen.cz, kde s Vámi dořeší uzavření smlouvy o obchodním zastoupení s CK Delta Reisen i aktivaci vybraných partnerských nástrojů (B2B, B2C).  Je to jednoduché, rychlé a můžete ihned začít s prodejem.

Nový tým, nový systém, nové možnosti

Věříme, že se Vám nové nástroje pro rezervaci zájezdů bez nutného telefonického ověřování dostupnosti a ceny nabídky budou líbit a celý proces zautomatizuje.

Bez toho to v budoucnu nepůjde, a proto využijte Partnerský systém, Vašeho rozdílového hráče v provozním prodeji!

 
Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading