CeSYS je zase o něco lepší :-)

Rádi bychom Vás informovali o nejnovějších novinkách a opravách ve Vašem CeSYSu.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vás informovali o nejnovější aktualizaci systému CeSYS. Tentokrát jsme se zaměřili na drobné úpravy v modulu obchodních případů, odesílání kalkulace a indikátor volných obsahových stránek webu. 

Vokativy oslovení souhrnných a notifikačních emailů

V pravidelně rozesílaných souhrnných, notifikačních a údržbových emailech Vašich obchodních případů nově naleznete personifikované oslovení.

Automatické označení odeslaných nabídek

Po odeslání vybrané nabídky pro klienta uložených v Prodej -> Obchodní případy -> Detail OP -> Nabídky & poptávky dojde k automatickému označení nabídky jako Předáno.

Historie vyhledávání

Pokud využíváte funkce Uložit podmínky do obchodního případu ve vyhledávací masce, dozajisté oceníte, že tato funkce byla rozšířena. Nově se ukladají do historie vyhledávání všechny vyplněné parametry z vyhledávací masky a navíc je možné mít uloženo více vyhledávaní u stejného obchodního případu.

Přenesení kalkulace odeslané klientovy

Aby nedocházelo k nedorozumění při vyplňování objednávky na Vašem veřejném webu, nově se po kliknutí na Pokračovat v objednávce v zaslané kalkulaci propisují ceníkové položky do odkazu na objednávku na veřejném webu. Klient je tak nemusí znovu vybírat.

Počet zbývajících vlastních stránek

Pokud vlastníte licenci CeSYS, která je omezená maximalním počtem vlastních obsahových stránek, může se Vám hodit nový indikátor, udávající, kolik jich ještě můžete vytvořit. 


V případě potíží a doplňujících dotazů jsme Vám k dispozici na podpora@darkmay.cz.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading