CeSYS Expert Rating na Vašem veřejném webu

Dovolujeme si Vás informavat ohledně významné změny zobrazování hodnocení hotelů na Vašem veřejném webu.

Vážení a milí přátelé,

v CeSYSu došlo ke změně zobrazování hodnocení hotelů na veřejném webu. Jak jsme již několikrát v minulém roce avizovali, hodnocení CeSYS Expert Rating se nyní bude zobrazovat i na Vašich webových stránkách, kde vystřídá dosavadní HolidayCheck.

Co to pro Váš web znamená?

Číselné hodnocení ubytování je nyní vždy zobrazováno v procentech (0 - 100 %). Loga HolidayChecku byla vyměněna za loga CeSYS Expert Rating. Tato změna se projeví na Vašem webu ve výsledcích vyhledávání, detailu hotelu a detailu termínu.

Snažíme se, aby tento přechod byl co nejhladší, ale jelikož není v našich silách zkontrolovat všechny CeSYSy najednou (postupně je procházíme a loga nahrazujeme), prosíme Vás, abyste si na svých stránkách zkontrolovali výsledky vyhledávání, detail hotelu a detail termínu, zda se zde nevyskytují nesrovnalosti spojené se zobrazováním CeSYS Expert Ratingu. Na naší podpoře (podpora@darkmay.cz) Vám pak s úpravou zobrazování hodnocení rádi pomůžeme. 

Chybí Vám hodnocení u konkrétního hotelu?

Abychom pro hotely mohli zobrazit CeSYS Expert Rating, potřebujeme k tomu vyplněné Vaše vlastní hodnocení, z kterého se tato metrika vypočítává. Pokud stále nemáte pro daný hotel vyplněné vlastní hodnocení a chtěli byste ho přidat, není nic jednoduššího.

1. Najděte požadováný hotel ve Vyhledávači v administraci Vašeho CeSYSu.

2. Klikněte na  vedle Vlastní hodnocení.

3. Vyberte z nabídky procentuální hodnocení, které si myslíte, že si daný hotel zaslouží. Rovněž můžete vyplnit dílčí hodnocení hotelu jako je strava, poloha, služby a další. 

4. Nezapomeňte Vaše hodnocení Uložit.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading