Vlastní web se spolehlivými daty? Vyzkoušejte CeSYS API

Mimo standardní verze cestovního systému CeSYS - Mini, Standard, Profi - nabízíme také produkty pro specifické použití. Jedním z takových produktů je i CeSYS API, jakožto možné řešení v případě, že provozujete vlastní webový systém, ale chybí Vám...

Vážení a milí přátelé,

mimo standardní verze cestovního systému CeSYS - Mini, Standard, Profi - nabízíme také produkty pro specifické použití. Jedním z takových produktů je i CeSYS API, jakožto možné řešení v případě, že provozujete vlastní webový systém, ale chybí Vám data českých cestovních kanceláří. V takovém případě je možné objednat si službu CeSYS API, díky které bude Váš systém kompletní a Vy budete moct začít prodávat zájezdy.

Nedávná vylepšení

Tuto službu CeSYS nabízí již nějakou dobu, nicméně se neustále doplňuje o nové funkcionality a parametry.

Minulý týden byly přidány 3 parametry, které doposud v API chyběly. Jedná se o:

 • Vzdálenost od moře (<distance_sea>)
 • Vzdálenost od sjezdovky (<distance_ski_slope>)
 • Parametry ubytování (<parameters>)
  • WiFi <parameter id="15">
  • Vhodné pro děti <parameter id="16">
  • Wellness <parameter id="17">
  • Tobogány <parameter id="18">
  • Sportovní aktivity <parameter id="19">

Mimo to bylo celé CeSYS API připraveno na jazykovou lokalizaci. Doposud byla dokumentace pouze v češtině, ale od nynějška jej lze připravit v jakémkoliv jazyce. Jako výchozí jazyk byla použita angličtina, jako univerzální programovací jazyk všude ve světě.

Upozornění: Implementace API do Vašeho systému vyžaduje spolupráci s IT odborníkem.


Více informací naleznete zde nebo kontaktujte naši podporu, kde Vám rádi odpoví na Vaše dotazy.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading