UPGRADE CeSYS 2.3

Vážení přátelé, CeSYS 2.2. se 22.června 2009 změnil na CeSYS 2.3. Ve svém CeSYSu najdete nyní většinu Vámi požadovaných změn. Věříme, že Vám nové funkcionality usnadní provizní prodej zájezdů.

Vážení přátelé, CeSYS 2.2. se 22.června 2009 změnil na CeSYS 2.3.

Ve svém CeSYSu najdete nyní většinu Vámi požadovaných změn. Věříme, že Vám nové funkcionality usnadní provizní prodej zájezdů.

Novinky v CeSYS 2.3

Master hotely

CeSYS nyní pracuje na základě unikátní a pravidelně kontrolované databáze hotelů, což vylučuje nepřehledné duplicity produktů, pokud se jedná o stejný hotel a rozdílného touroperátora. V tomto novém rozšíření CeSYS 2.3 jsou automaticky slučovány nabídky touroperátorů  nabízející produkt do stejného hotelu pod jeden hlavní - master hotel. Zcela nová je i volitelná funkcionalita zobrazení názvu touroperátora u konkrétního popisku hotelu. V současné době je v CeSYSu zadáno přes 11 tisíc hotelů a další průběžně přidáváme my, ale přidávat je mohou i cestovní agentury. Vytváříme tak společně jedinečnou databázi hotelů.

Vyhledávací maska

CeSYS umožňuje  vytvořit na svých stránkách jednu nebo více plně variabilních vyhledávacích masek, přesně podle zaměření prodeje na konkrétní skupinu zákazníků. Každý uživatel CeSYSu tak má možnost upravit si vyhledávání dle svých vlastních kritérii.  

Dále jsme přidali do vyhledávací masky fulltextové vyhledávaní v názvech hotelů a vyhledávání v LASTMINUTE

Výpis top zájezdů na úvodní stránce

CeSYSu umožňuje výpis cestovní agenturou vybraných zájezdů na titulní stránku webu. Nový CeSYS umožňuje tyto výpisy podle celé řady kritérií, včetně přednostního výpisu zájezdů konkrétní cestovní kanceláře, cenové hladiny nebo konkrétního státu nebo destinace. Nebo jednoduše pouze výpis LASTMINUTE. Tento výpis lze navíc zobrazovat třemi různými grafickými způsoby: textově, řádkově či sloupcově.

Newsletter

Přidali jsme funkcionalitu vytváření skupin odběratelů newsletteru, připojování příloh (až 5 příloh), vytváření šablon a archív odeslaných newsletterů.

Veškeré detailní informace týkající se těchto změn v návaznosti na nové moduly v administraci CeSYSu zasíláme všem stávajícím uživatelům.

K dispozici je také již zaběhnutá  hotline podpora (480 00 25 25, 8-16).

Neváhejte nás proto kontaktovat s jakýmkoli dotrazem.

Přejeme hodně úspěchů s novými funkcionalitami CeSYSu 2.3!

Váš tým CeSYS 2.3

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading