Nové rozšíření CeSYS Expert Ratingu

Bezvadná pláž, ale strava v hotelu je podprůměrná? Ohodnoťte jednotlivé vlastnosti ubytování pomocí nového hodnocení v CeSYSu.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že jsme rozšířili dosavadní Vlastní hodnocení a CeSYS Expert Rating ve Vašem CeSYSu. Nově můžete ohodnotit každý hotel také počtem hvezdiček celkem v 7 ruzných podkategoriích.

Vámi vyplněné hvězdičky budou opět použity do výpočtu CeSYS Expert Ratingu Změna se však neprojeví ihned, ale až po přepočtu, který se provádí jednou týdně.

Jak vyplnit hodnocení nových podkategorií?

a) U hotelu, pro který ještě nemáte vlastní hodnocení

  1. Stejně jako doposud, kliknete na plus vedle "Vlastní hodnocení" v detailu termínu ve Vašem CeSYS Vyhledávači.
  2. Ve formuláři pro vyplnění vlastního hodnocení máte možnost udělit 1 až 5 hvězdiček každé ze 7 podkategorií. Pokud danou kategorii hodnotit nechcete, můžete ji nechat prázdnou.

b) Chcete doplnit hodnocení podkategorií u již ohodnoceného hotelu, nebo chcete hodnocení změnit

  1. Klikněte na tlačítko "Vlastní hodnocení" v detailu termínu (v nabídce pod názvem hotelu).
  2. V otevřeném formuláři upravte Vaše hodnocení.

Na co se dále můžete těšit?

Časem dojde i k zobrazování CeSYS Expert Ratingu s hodnocením podkategorií i na veřejném webu. Kdy se tak stane, záleží pouze na tom, jak rychle a poctivě budete vlastní hodnocení ubytování v systému CeSYS evidovat. Předem Vám za to všem moc děkujeme.


V případě problémů s novým hodnocením Vám rádi pomůžeme na naší CeSYS podpoře: podpora@darkmay.cz.  

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading