Online platby s Comgate

S prodejem zájezdů na internetu to bez kvalitního řešení online plateb jde těžko. Aktivujte si online platby ve Vašem CeSYSu od společnosti Comgate a nechte Vaše klienty platit pohodlně online i pomocí kreditních karet.

Vážení a milí přátelé,

chcete pro své klienty kvalitní a bezpečný servis plateb? Pak by Vám v CeSYSu neměli chybět aktivované online platby od společnosti Comgate. Online platby umožňují realizovat bankovní převody z CeSYSu a online platby kartou. Poplatek za online platbu činí 0,99% z hrazené částky.

Nový káskádový ceník platný od 1.3. 2019.

Jak službu aktivovat

  1. Stáhněte si a vyplňte aktivační žádost (formulář).
  2. Vyplněný formulář zašlete na hotline podporu (podpora@darkmay.cz), kde jej zašleme společnosti Comgate, která připraví smlouvu o spolupráci.
  3. Po uzavření smlouvy bude následovat schvalovací proces u jednotlivých bank či kartových asociací a nastavení implementace na stránky.

Celý proces trvá dva až čtyři týdny.

Jak zaslat klientovi informace k online platbě

  1. V administraci Vašeho CeSYSu přejděte na Prodej -> Platby.
  2. Klikněte na tlačítko 
  3. Vyplňte požadované údaje ve formuláři. 
  4. Po uložení platby můžete svému klientovi odeslat odkaz pro platbu online. Tento odkaz naleznete v tabulce Platby. Po jejím úspěšném zaplacení daný řádek v tabulce zezelená.


Dotazy ohledně nastavení online plateb ve Vašem CeSYSu nám prosím zasílejte na podpora@darkamy.cz.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading