Online platby s Comgate

S prodejem zájezdů na internetu to bez kvalitního řešení online plateb jde těžko. Aktivujte si online platby ve Vašem CeSYSu od společnosti Comgate a nechte Vaše klienty platit pohodlně online i pomocí kreditních karet.

Vážení a milí přátelé,

chcete pro své klienty kvalitní a bezpečný servis plateb? Pak by Vám v CeSYSu neměli chybět aktivované online platby od společnosti Comgate. Online platby umožňují realizovat bankovní převody z CeSYSu a online platby kartou. Poplatek za online platbu činí 1,5% z hrazené částky.

Jak službu aktivovat

  1. Stáhněte si a vyplňte aktivační žádost (formulář).
  2. Vyplněný formulář zašlete na hotline podporu (podpora@darkmay.cz), kde jej zašleme společnosti Comgate, která připraví smlouvu o spolupráci.
  3. Po uzavření smlouvy bude následovat schvalovací proces u jednotlivých bank či kartových asociací a nastavení implementace na stránky.

Celý proces trvá dva až čtyři týdny.

Jak zaslat klientovi informace k online platbě

  1. V administraci Vašeho CeSYSu přejděte na Prodej -> Platby.
  2. Klikněte na tlačítko 
  3. Vyplňte požadované údaje ve formuláři. 
  4. Po uložení platby můžete svému klientovi odeslat odkaz pro platbu online. Tento odkaz naleznete v tabulce Platby. Po jejím úspěšném zaplacení daný řádek v tabulce zezelená.


Dotazy ohledně nastavení online plateb ve Vašem CeSYSu nám prosím zasílejte na podpora@darkamy.cz.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading