Využívejte CeSYS naplno, aktivujte si zdarma terminál ECP

V CeSYSu naleznete mnoho užitečných doplňkových služeb pro Vaše podnikání. Neváhejte a aktivujte si zdarma rozšíření CeSYSu o online terminál cestovního pojištění ERV.

Vážení a milí přátelé,

víme, že cestovní pojištění je nedílnou součástí bezstarostné dovolené. Abychom Vám jeho prodej ulehčili, naleznete online terminál cestovního pojištění přímo ve Vašem CeSYSu. Máte tak jedinečnou možnost nabídnout jednoduchým online způsobem produkty ERV, a to jak v rezervačním procesu, tak klientovi, který si kupuje zájezd na Vaší pobočce.

Jak službu aktivovat?

  1. Kontaktujte zástupce ERV (+420 221 860 870).
  2. Po uzavření smlouvy s ERV Vám bude zaslán aktivační kód.
  3. Aktivační kód nám zašlete na podpora@darkmay.cz a my Vám online terminál ERV aktivujeme.

Jak objednat cestovní pojištění?

Přikoupení k objednávanému zájezdu

U poptávkového formuláře zájezdu máte možnost vybrat cestovní pojištění od ERV pojišťovny a to jak ve vyhledávači v CeSYS administraci, tak na veřejném webu.

Prodej samostatného cestovního pojištění

Přejděte v administraci Vašeho CeSYSu na Prodej -> Ostatní -> ERV - pojištění. Zde kromě tabulky objednaných cestovních pojištění naleznete také zelené tlačítko . Po kliknutí na něj se Vám otevře formulář pro vytvoření nové smlouvy ohledně cestovního pojištění. Zde prosím vyplňte potřebné údaje ve všech krocích objednávky.


Potřebujete poradit s nastavením online terminálu cestovního pojištění ERV? Neváhejte se nás zeptat na podpora@darkmay.cz.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading