V CeSYSu nově naleznete délku zájezdů jak ve dnech, tak v nocích

Rádi bychom Vás informovali, že v CeSYSu přibyla novinka, kterou určitě oceníte. Informaci ohledně délky zájezdů nově máte uvedenou jak ve dnech, tak v nocích.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že v CeSYSu přibyla novinka, kterou určitě oceníte. Jelikož víme, že u zájezdů preferujete práci s počtem nocí oproti počtu dní, přidali jsme Vám tuto informaci jak do interního vyhledávače ve Vašem CeSYSu, tak na veřejný web. 

Délka zájezdů v administraci

Po vyhledání zájezdu v CeSYS Vyhledávači v detailu termínu naleznete v boxu se základními údaji délku zájezdu. Nově zde naleznete dvě číselné hodnoty oddělené lomítkem (počet dní / počet nocí). Pokud pořádající cestovní kancelář délku zájezdu v nocích neudává, bude zde uvedena jenom délka ve dnech jako doposud.

Délka zájezdů na veřejném webu 

Pro pohodlí Vašich klientů je počet nocí uveden i na Vašem veřejném webu. Tuto informaci naleznete v detailu termínu v případě, že pořádající cestovní kancelář uvádí počet nocí. Je však zapotřebí mít šablonu, která tuto novinku podporuje. V případě, že máte licenci CeSYS Profi a nebo Standard se zakoupenou novou šablonou vyhledávání, tak počet nocí máte již aktivní. Pokud máte nový design z CeSYS Designcentra, počet nocí Vám na veřejný web zdarma doplníme. V tomto případě nám prosím napište na podpora@darkmay.cz.

Máte zájem o počet nocí v detailu termínu na Vašem veřejném webu, ale nesplňujete žádnou z uvedených podmínek? Potom je nutné zakoupit šablonu pro výsledky vyhledávání. Tyto šablony umí zobrazovat počet nocí pro veřejný web.


 

Případné dotazy nebo žádosti o přidání počtu nocí na Váš veřejný web nám prosím zasílejte jako vždy na podpora@darkmay.cz.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading