V CeSYSu nově naleznete délku zájezdů jak ve dnech, tak v nocích

Rádi bychom Vás informovali, že v CeSYSu přibyla novinka, kterou určitě oceníte. Informaci ohledně délky zájezdů nově máte uvedenou jak ve dnech, tak v nocích.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že v CeSYSu přibyla novinka, kterou určitě oceníte. Jelikož víme, že u zájezdů preferujete práci s počtem nocí oproti počtu dní, přidali jsme Vám tuto informaci jak do interního vyhledávače ve Vašem CeSYSu, tak na veřejný web. 

Délka zájezdů v administraci

Po vyhledání zájezdu v CeSYS Vyhledávači v detailu termínu naleznete v boxu se základními údaji délku zájezdu. Nově zde naleznete dvě číselné hodnoty oddělené lomítkem (počet dní / počet nocí). Pokud pořádající cestovní kancelář délku zájezdu v nocích neudává, bude zde uvedena jenom délka ve dnech jako doposud.

Délka zájezdů na veřejném webu 

Pro pohodlí Vašich klientů je počet nocí uveden i na Vašem veřejném webu. Tuto informaci naleznete v detailu termínu v případě, že pořádající cestovní kancelář uvádí počet nocí. Je však zapotřebí mít šablonu, která tuto novinku podporuje. V případě, že máte licenci CeSYS Profi a nebo Standard se zakoupenou novou šablonou vyhledávání, tak počet nocí máte již aktivní. Pokud máte nový design z CeSYS Designcentra, počet nocí Vám na veřejný web zdarma doplníme. V tomto případě nám prosím napište na podpora@darkmay.cz.

Máte zájem o počet nocí v detailu termínu na Vašem veřejném webu, ale nesplňujete žádnou z uvedených podmínek? Potom je nutné zakoupit šablonu pro výsledky vyhledávání. Tyto šablony umí zobrazovat počet nocí pro veřejný web.


 

Případné dotazy nebo žádosti o přidání počtu nocí na Váš veřejný web nám prosím zasílejte jako vždy na podpora@darkmay.cz.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading