Hodnocení kterému můžete důvěřovat – CeSYS Expert Rating

Rádi bychom Vám představili unikátní novinku, kterou naleznete ve Vašem CeSYSu. CeSYS Expert Rating je Vám k dispozici ve Vašem CeSYS Vyhledávači a poskytne Vám spolehlivé informace o daném ubytování.

Vážení a milí přátelé,

v CeSYSu přibyla nová funkce hodnocení hotelů – CeSYS Expert Rating. V čem je tato novinka pro Vás užitečná? Sami jste již určitě několikrát narazili na perfektní hodnocení hotelu na portálech TripAdvisor nebo HolidayCheck, ale daný hotel byste na základě svých zkušeností rozhodně svým klientům nedoporučili a naopak. Proto jsme pro Vás připravili unikátní způsob hodnocení, kterému můžete důvěřovat. CeSYS Expert Rating se vypočítává z hodnocení od profesionálů z oboru cestovního ruchu, tedy z unikátních hodnocení více jak jednoho tisíce cestovních agentur. 

Kde naleznete CeSYS Expert Rating

Přihlaste se do administrace Vašeho CeSYSu a přejděte na vyhledávač zájezdů. Vyhledejte vhodný termín a rozklikněte jeho detail. Cesys Expert Rating naleznete v detailu termínu nad parametry ubytování. Vedle Expert Ratingu se také nachází Vaše vlastní hodnocení a hodnocení z portálů TripAdvisor a HolidayCheck. 

Chybí Vám vlastní hodnocení?

Pokud stále nemáte pro daný hotel vyplněné vlastní hodnocení a chtěli byste ho přidat do Vašeho CeSYSu, není nic jednodušího.

1. Podobně jako u TripAdvisoru klikněte na  vedle Vlastní hodnocení.

2. Vyberte z nabídky procentuální hodnocení, které si myslíte, že si daný hotel zaslouží.

3. Do vlastní poznámky máte možnost vložit užitečné informace. Můžete si zde například poznamenat, že daný hotel má velmi přátelský personál, je oblíbený u rodin s dětmi atd. 

4. Dejte Uložit. Změna vlastního hodnocení se projeví ve Vašem vyhledávači ihned. Stačí obnovit stránku s detailem termínu. 

V případě dotazů ohledně CeSYS Expert Ratingu Vám rádi poradíme na emailu podpora@darkmay.cz.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading