Mapa hotelů v CeSYS Vyhledávači

Hledáte nejvhodnější hotel v konkrétní destinaci? CeSYS Vyhledávač pro Vás přináší unikátní inovaci - vyhledávání hotelů na mapě!

Vážení a milí přátelé,

vyhledávání hotelů bylo rozšířeno o mapu, podle které lze vybírat vhodné ubytování pro Vaše klienty. Mapu lze využívat u vyhledání hotelů u českých i u německých CK.

Hledání hotelů pomocí nové mapy

Přihlašte se do administrace svého CeSYSu a přejděte na Vyhledávač. Zadejte příslušné parametry a dejte Hledat hotely, tak jak jste zvyklí.

Nově však najdete nad tabulkou s ubytováním možnost přepnutí mezi seznamem a mapou. Pro zobrazení mapy hotelů vyberte možnost Mapa.

Ohniska s číslem uprostřed značí počet možných ubytovacích kapacit v dané oblasti. Přesuňte kursor myši nad oblast, o kterou máte zájem a kolečkem na myši zvětšujte mapu, dokud nebudou vybrané hotely ve vlastním bodu. Zvětšovat mapu můžete také kliknutím na vybraný shluk hotelů. Po kliknutí na hotel na mapě se otevřou informace o daném hotelu. Můžete tak například zjistit jeho hodnocení, počet termínů a nejnižší cenu. Pokud pro daný hotel existuje vlastní hodnocení, zobrazí se zde ikonka medaile.

Pro zobrazení jednotlivých termínů klikněte na Zobrazit v boxu s informacemi o hotelu. Tato akce rovněž ukončí fullscreen režim pokud je aktivní. Další postup při objednávání zájezdu je totožný jako doposud.

Další funkce

Fullscreen zobrazení

Pro zvětšení mapy na celou obrazovku klikněte na tlačítko v pravém horním rohu. Stejným tlačítkem ukončíte fullscreen zobrazení nebo můžete využít Escape na Vaší klávesnici.

Street view

Chcete vidět, jak dané místo ve skutečnosti vypadá? Street view Vám nabídne si prohlédnout hotel přímo z ulice nebo z míst na mapě, pro které jsou dostupné snímky. Pro aktivaci street view přetáhněte myší žlutého panáčka v pravém dolním rohu do bodu na mapě.

Můžete si tak například prohlédnout i jak vypadá pláž u ubytovacího zařízení.

Dotazy ohledně nově přidané mapy ve vyhledávání hotelů nám můžete zasílat na podpora@darkmay.cz.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading