CeSYSu je deset let

CeSYS slaví svoje 10. narozeniny. Rádi bychom Vám u příležitosti tohoto výročí poděkovali za Vaši důvěru a spolupráci. Mohli bychom to odbýt obrázkem číslovky “10” a citoslovcem "bum" třeba na Facebooku, ale domníváme se, že pár vět je na místě.

Vážení a milí přátelé,

na letošní "osmičkový" rok připadá hned několik významných výročí. V Dačicích byl vynalezen kostkový cukr (před 175 lety), Československá televize začala vysílat barevně (před 45 lety - vzpomínáte? primář Sova vedl porady v barvě) a pánové Page a Brin pro nás vytvořili vyhledávač Google (před 20 lety). To abychom se u té barevné televize a šálku kávy oslazeného kostkovým cukrem nenudili a přemýšleli o tom, jak se se svým webem dostat ve výsledcích vyhledání zase o trochu výše. Rok 2018 je vůbec plný zajímavých jubileí, ať už těch seriozně vážných nebo zcela prostých, kterých si možná ani nevšimneme. I my, v CeSYSu, jsme právě překročili jedno datum, které nikterak netrčí z kalendáře, ale přesto je pro nás datem vyjímečným. CeSYSu je v těchto dnech deset let. Mohli bychom to odbýt obrázkem číslovky “10” a citoslovcem "bum" třeba na Facebooku, ale myslím, že pár vět je na místě.

Když jsem se v roce 2012 a 2014 ohlížel zpět, přidal jsem vždy výčet nových nástrojů, počet agregovaných zájezdů, cestovních kanceláří a další suchá statistická čísla. Letos tak neučiním, pouze si vypůjčím jednu větu z těchto dřívějších ohlédnutí:  "Není to jen o tom, co vidíte na obrazovce." Fakt, že se nám za těch deset let podařilo CeSYS vybudovat a vydržet na trhu, který byl tu zahalen sopečným dýmem, jindy ponořen do finanční krize a to vše vláčejíc za sebou konkurenci zakousnutou do kotníku, není dílem počítačů, systémů, jedniček a nul - ale dílem společné spolupráce mezi týmem lidí v CeSYSu a ještě lepším týmem "tam venku": vás cestovních agentur od Aše, přes Košice až po Szeged. Dovolte mi, abych vám za to upřimně poděkoval!

Abychom se podívali i vpřed, intenzivně pracujeme na CeSYSu 4, který bude představovat zcela nové a unikátní řešení systému pro prodej zájezdů na internetu. Ano, bude to změna, ale změna nutná a zásadním způsobem inovativní. Připravujeme také další odborná školení (Marketing, Obchodní případy) a celou řadu dílčích novinek a vylepšení. Sledujte prosím naše newslettery, vše důležité v nich včas najdete.

Užijte si slunné květnové počasí a za celý tým CeSYSu přeje bezvadnou sezonu,  

Jan Duffek

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading