CeSYSu je deset let

CeSYS slaví svoje 10. narozeniny. Rádi bychom Vám u příležitosti tohoto výročí poděkovali za Vaši důvěru a spolupráci. Mohli bychom to odbýt obrázkem číslovky “10” a citoslovcem "bum" třeba na Facebooku, ale domníváme se, že pár vět je na místě.

Vážení a milí přátelé,

na letošní "osmičkový" rok připadá hned několik významných výročí. V Dačicích byl vynalezen kostkový cukr (před 175 lety), Československá televize začala vysílat barevně (před 45 lety - vzpomínáte? primář Sova vedl porady v barvě) a pánové Page a Brin pro nás vytvořili vyhledávač Google (před 20 lety). To abychom se u té barevné televize a šálku kávy oslazeného kostkovým cukrem nenudili a přemýšleli o tom, jak se se svým webem dostat ve výsledcích vyhledání zase o trochu výše. Rok 2018 je vůbec plný zajímavých jubileí, ať už těch seriozně vážných nebo zcela prostých, kterých si možná ani nevšimneme. I my, v CeSYSu, jsme právě překročili jedno datum, které nikterak netrčí z kalendáře, ale přesto je pro nás datem vyjímečným. CeSYSu je v těchto dnech deset let. Mohli bychom to odbýt obrázkem číslovky “10” a citoslovcem "bum" třeba na Facebooku, ale myslím, že pár vět je na místě.

Když jsem se v roce 2012 a 2014 ohlížel zpět, přidal jsem vždy výčet nových nástrojů, počet agregovaných zájezdů, cestovních kanceláří a další suchá statistická čísla. Letos tak neučiním, pouze si vypůjčím jednu větu z těchto dřívějších ohlédnutí:  "Není to jen o tom, co vidíte na obrazovce." Fakt, že se nám za těch deset let podařilo CeSYS vybudovat a vydržet na trhu, který byl tu zahalen sopečným dýmem, jindy ponořen do finanční krize a to vše vláčejíc za sebou konkurenci zakousnutou do kotníku, není dílem počítačů, systémů, jedniček a nul - ale dílem společné spolupráce mezi týmem lidí v CeSYSu a ještě lepším týmem "tam venku": vás cestovních agentur od Aše, přes Košice až po Szeged. Dovolte mi, abych vám za to upřimně poděkoval!

Abychom se podívali i vpřed, intenzivně pracujeme na CeSYSu 4, který bude představovat zcela nové a unikátní řešení systému pro prodej zájezdů na internetu. Ano, bude to změna, ale změna nutná a zásadním způsobem inovativní. Připravujeme také další odborná školení (Marketing, Obchodní případy) a celou řadu dílčích novinek a vylepšení. Sledujte prosím naše newslettery, vše důležité v nich včas najdete.

Užijte si slunné květnové počasí a za celý tým CeSYSu přeje bezvadnou sezonu,  

Jan Duffek

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading