S modernizací emailových šablon ještě nekončíme

Minulý týden jsme Vás informovali o nové šabloně pro zasílání kalkulací, tím však modernizace emailových šablon v CeSYSu nekončí. Dnes bychom Vám rádi představili novou podobu nabídek ze schránky zájezdů.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vám představili novou šablonu pro zasílání nabídek ze schránky zájezdů z Vašeho CeSYSu. Tato nová šablona opět nahrazuje dosavadní šablonu a je pro všechny licence CeSYSu zdarma.


Ukázka nové podoby nabídek ze schránky zájezdů


Postup odeslání nabídky klientovi pomocí schránky zájezdů

  1. V administraci Vašeho CeSYSu přejděte na Vyhledávač -> České CK a pomocí masky dejte vyhledat vhodné termíny pro Vašeho klienta.
  2. Přidejte do schránky zájezdů vhodné termíny buďto z tabulky termínů, nebo v detailu termínu.
    • Vložení označených termínů z tabulky termínů.
    • Vložení do schránky zájezdů v detailu termínu.
  3. Klikněte na tlačítko Schránka zájezdů.
  4. Vyberte možnost Odeslat e-mailem
  5. Vyplňte e-mail Vašeho klienta do pole Příjemci a dejte Odeslat nyní
  6. Gratulujeme. Úspěšně jste odeslali e-mailem nabídku pomocí schránky zájezdů.

V případě dotazů ohledně nové šablony nás můžete kontaktovat na podpora@darkmay.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading