S modernizací emailových šablon ještě nekončíme

Minulý týden jsme Vás informovali o nové šabloně pro zasílání kalkulací, tím však modernizace emailových šablon v CeSYSu nekončí. Dnes bychom Vám rádi představili novou podobu nabídek ze schránky zájezdů.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vám představili novou šablonu pro zasílání nabídek ze schránky zájezdů z Vašeho CeSYSu. Tato nová šablona opět nahrazuje dosavadní šablonu a je pro všechny licence CeSYSu zdarma.


Ukázka nové podoby nabídek ze schránky zájezdů


Postup odeslání nabídky klientovi pomocí schránky zájezdů

  1. V administraci Vašeho CeSYSu přejděte na Vyhledávač -> České CK a pomocí masky dejte vyhledat vhodné termíny pro Vašeho klienta.
  2. Přidejte do schránky zájezdů vhodné termíny buďto z tabulky termínů, nebo v detailu termínu.
    • Vložení označených termínů z tabulky termínů.
    • Vložení do schránky zájezdů v detailu termínu.
  3. Klikněte na tlačítko Schránka zájezdů.
  4. Vyberte možnost Odeslat e-mailem
  5. Vyplňte e-mail Vašeho klienta do pole Příjemci a dejte Odeslat nyní
  6. Gratulujeme. Úspěšně jste odeslali e-mailem nabídku pomocí schránky zájezdů.

V případě dotazů ohledně nové šablony nás můžete kontaktovat na podpora@darkmay.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading