Nová sezóna, nový vzhled kalkulace

S nadcházející letní sezónou jsme si pro Vás připravili nový vzhled kalkulace z vyhledávače Vašeho CeSYSu. Tato nová šablona je pro všechny zdarma a nahrazuje původní šablonu. Není třeba nic nastavovat. Šablonu máte aktivní a je Vám k dispozici.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vám představili nejnovější novinku ve Vašem CeSYSu. Zmodernizovali jsme pro Vás vzhled šablony emailu pro zasílání kalkulace termínu z CeSYS Vyhledávače. Novou šablonu mají všichni uživatelé licence CeSYS zdarma. Nový vzhled kalkulace není potřeba nikde nastavovat, šablonu již máte aktivní.

Ukázka nové šablony

Jak na odeslání kalkulace

1. Pro odeslání nabídky na email klientovi pomocí kalkulace se přihlašte do administrace Vašeho CeSYSu a přejděte na Vyhledávač. 

2. Pomocí masky vyhledejte vhodný termín a přejděte na jeho detail.

3. V nově otevřené záložce najdete tlačítko "Odeslat kalkulaci". Klikněte na něj.

4. Do políčka "Příjemci" vyplňte email Vašeho klienta. Pokud Vám nevyhovuje předmět emailu, můžete ho zde změnit, stejně tak jako text samotného emailu.

5. Pro odeslání klientovi klikněte na tlačítko "Odeslat nyní".

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading