Fulltexové vyhledávání v názvech hotelů v CeSYSu je tu!

Vyhledávání zájezdů do konkrétních hotelů je v CeSYSu jednodušší a rychlejší. Přidali jsme "našeptávač" v názvu hotelu a to i s původním názvem hotelu, zemí a destinací, kde se hotel nachází. Vylepšení najdete na vašem webu i v CeSYS Vyhledávači!

Vážení přátelé,

přinášíme další vylepšení vyhledávání zájezdů v CeSYSu, které vám umožní rychleji a efektivněji najít ten nejlepší zájezd pro vaše klienty - "našeptávač" názvů hotelů. Nemusíte tedy už znát zcela přesný název hotelu do kterého hledáte pro vaše klienty dovolenou, ale stačí začít psát jeho název a CeSYS vám sám nabídne hotely, které odpovídají vloženému textu.

Navíc jsme tento "našeptávač" obohatili o další informace, které se vám mohou hodit a to:

  • původní název hotelu (u hotelů, které změnili v CeSYSu minulosti jméno)
  • číslo master hotelu
  • země v které se hotel nachází
  • destinace v které se hotel nachází

Kde "našeptávač" najdu

Vyhledávači na vašem webu (B2C)

Na vašem webu například v hlavní vyhledávací masce na titulní stránce ve které máte aktivní pole "Název destinace nebo hotelu". Stačí když klient začne psát text a "našeptávač" nabídne odpovídající názvy hotelů. Pokud nemáte toto pole aktivní ve vaší vyhledávací masce, můžete si ho do ní vložit přes Admnistrace -> Vyhledávací masky

CeSYS Vyhledávači v administraci (B2B)

Po přihlášení do administrace vašeho CeSYSu přejděte do CeSYS Vyhledávače a pište název hotelu do pole "Název hotelu" - "našeptávač"se automaticky aktivuje. Je to jednoduch a efektivní!

Věříme, že vám toto vylepšení opět pomůže zjednodušit vaší práci v cestovce!

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading