Fulltexové vyhledávání v názvech hotelů v CeSYSu je tu!

Vyhledávání zájezdů do konkrétních hotelů je v CeSYSu jednodušší a rychlejší. Přidali jsme "našeptávač" v názvu hotelu a to i s původním názvem hotelu, zemí a destinací, kde se hotel nachází. Vylepšení najdete na vašem webu i v CeSYS Vyhledávači!

Vážení přátelé,

přinášíme další vylepšení vyhledávání zájezdů v CeSYSu, které vám umožní rychleji a efektivněji najít ten nejlepší zájezd pro vaše klienty - "našeptávač" názvů hotelů. Nemusíte tedy už znát zcela přesný název hotelu do kterého hledáte pro vaše klienty dovolenou, ale stačí začít psát jeho název a CeSYS vám sám nabídne hotely, které odpovídají vloženému textu.

Navíc jsme tento "našeptávač" obohatili o další informace, které se vám mohou hodit a to:

  • původní název hotelu (u hotelů, které změnili v CeSYSu minulosti jméno)
  • číslo master hotelu
  • země v které se hotel nachází
  • destinace v které se hotel nachází

Kde "našeptávač" najdu

Vyhledávači na vašem webu (B2C)

Na vašem webu například v hlavní vyhledávací masce na titulní stránce ve které máte aktivní pole "Název destinace nebo hotelu". Stačí když klient začne psát text a "našeptávač" nabídne odpovídající názvy hotelů. Pokud nemáte toto pole aktivní ve vaší vyhledávací masce, můžete si ho do ní vložit přes Admnistrace -> Vyhledávací masky

CeSYS Vyhledávači v administraci (B2B)

Po přihlášení do administrace vašeho CeSYSu přejděte do CeSYS Vyhledávače a pište název hotelu do pole "Název hotelu" - "našeptávač"se automaticky aktivuje. Je to jednoduch a efektivní!

Věříme, že vám toto vylepšení opět pomůže zjednodušit vaší práci v cestovce!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading