Modrá setkání jsou tu, startujeme v Hradci Králové!

S novým rokem je tu nové kolo Modrých setkání. Tentokrát navštívíme 5 měst po celé České republice. Máte tak šanci se registrovat na termíny v Hradci Králové, Karviné, Plzni, Brně a Chebu.

Vážení a milí přátelé,

s novým rokem jsou tu nová modrá setkání!

Modrá setkání jsou bezplatné informační schůzky, kde s Vámi probereme Vaše připomínky a poradíme, jak efektivně pracovat s CeSYSem. 

Podíváme se také na realizované i připravované novinky.  Neváhejte se tedy přihlásit a přijďte si zdokonalit své dovednosti. Odhadovaná délka schůzky je 90 až 120 minut.

Modrá setkání jsou pro Vás zcela zdarma, nicméně každý termín má omezenou kapacitu, tak abychom se Vám mohli plně věnovat. Proto neváhejte a hlašte se!

Kdy a kde se na nás můžete těšit

Přihlašovat se můžete na tyto termíny:

  • 17.1. Hradec Králové - Centrum andragogiky, K Dolíkám 809/8b od 10:00
  • 24.1. Karviná - Slezské vzdělávací centrum, Karola Śliwky 225/41 od 10:30
  • 31.1. Plzeň
  • 22.2. Brno

Hlašte se nám pomocí online registračního formuláře.

Příhlášeným agenturám zašleme přesný čas zahájení a adresu budovy, kde se bude schůzka konat.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading